Sieviešu Futbola Līga tiek atklāta!

Svētdien, 23. aprīlī, ilgi gaidīto sezonu sāk SK Super Nova futbolistes! Lūk, arī pienācis laiks pašam interesantākajam: Sieviešu Futbola Līga tiek atklāta. Edgara Kārkliņa komanda Latvijas čempionāta pirmajā kārtā tiksies ar komandu SFK “Rīga”. Spēle notiks RTU stadionā, sākums – 18:00. Laipni lūgti! Novēlēsim mūsu neatkārtojamajām meitenēm veiksmi un panākumus jaunajā sezonā. Jūs esat labākās, jums viss obligāti izdosies!

Divas pēdējās sezonas SK Super Nova nemainīgi finišēja ar medaļām. 2021. gadā tika izcīnīts neticams sudrabs, 2022. gadā pēdējā kārtā mūsu komanda izrāva bronzu. Ar dzelžainu raksturu, lielisku pašatdevi, ticību panākumam un optimismu jebkurā situācijā Edgara Kārkliņa komanda rāda brīnišķīgu piemēru visām SK Super Nova komandām! Vēl arī tādēļ mēs visi par to fanojam, pārdzīvojam un vienmēr atbalstām!

Vienmēr ļoti patīkami atkārtot: mūsu meitenes labākās un stiprākās! Novēlam panākumus katrā spēlē, veiksmi un labu sezonu. Lai tad trešo gadu pēc kārtas finišējam ar medaļām! Uz priekšu!

#SuperNova #SuperNovameitenes #futbols #Sirdslieta #Sieviešufutbols

 

Attachment

D5A840B3-69B5-4829-9AB3-BE37CE757BE5