SK Super Nova. Esam priecīgi paziņot!

Esam priecīgi paziņot, ka Latvijas futbola federācijas akreditācijas komisija SK Super Nova piešķīrusi A Akadēmijas līmeni! Latvijā šobrīd 7 futbola klubi tādu saņēmuši un 3 klubi B Akadēmijas līmeni.

SK Super Nova šis ir pirmais gads, kad saņēmām A Līmeņa licenci, kas nozīmē Mūsu darbs ir novērtēts augstāk nekā  iepriekšējos gados. Kopā tikai visi varam sasniegt ar katru gadu labāku rezultātu: visi futbolisti un viņu vecāki, treneri un kluba vadība!

Kluba sporta direktora A. Štekeļa komentārs:

- Esam priecīgi par šo novērtējumu par 2022.gadu. Turpināsim attīstīties soli pa solim uz augšu.

Šajā  2022.gadā daudzas pozitīvas tendences: akadēmijas komandām jauna bāze, debijas gads Virslīgā – debitējām ar saviem audzēkņiem, kas pierāda ka jebkuram SK Super Nova jaunietim ir iespēja no bērna kājas izaugt līdz virslīgas spēlētājam, liela pārstāvniecība jaunatnes izlasēs un reģionālajās izlasēs, izstrādāta filiāļu attīstības programma (Siguldai, Saulkrastiem, Madlienai, Suntažiem un Vangažiem), kas ļauj integrēties perspektīvākajiem bērniem elites komandās futbolā 11:11 kvalificējušies Baltijas kausam abās vecuma grupās (U16 un U15), veiksmīga sadarbība ar Medsport par fizioterapeita pakalpojumiem akadēmijā un talantīgāko spēlētāju piesaiste no sadarbības klubiem (FK Baltika, FC Academ, Fariona futbola klubs, FK Jūrnieks, FK Līderis).

Laimīgu 2023.gadu visai Mūsu kluba ģimenei un katru sapni var piepildīt tikai ar smagu darbu!

#SuperNova