SK Super Nova sadarbība ar Academ FC jau dod augļus!

Mūsu komanda ļoti cienīgi aizvadīja spēli ar “Riga” FC. Neskatoties uz milzīgām problēmām ar sastāvu SK Super Nova Salaspils ilgi bija vadībā (!) pret izteiktu favorītu, un tikai pirmā puslaika beigās viesi spēja apstiprināt savu klasi. Bet nervozēt mēs viņus noteikti piespiedām! 

Spēle kļuva neaizmirstama daudziem mūsu jaunajiem futbolistiem, bet dažiem tā noteikti paliks atmiņā vienmēr. 17 gadīgais Rikardo Jagodinskis debitēja mūsu kluba sastāvā un kopumā nospēlēja pavisam ne slikti. Ar debiju, Rikardo! 15 gadīgais Roberts Kukulis aizvadīja jau trešo maču elitē un šodien varēja nosvinēt savus pirmos vārtus: skaists sitiens, bet bumba, diemžēl, pārlidoja pāri vārtiem. Nekas, Robčik, pirmie vārti virslīgā nav aiz kalniem! 

Bet visvairāk spēle atmiņā paliks 16 gadīgajiem Academ FC audzēkņiem Kirilam Artjomovam un Danielam Radzeniekam! Šie talantīgie puiši debitēja virslīgā, debitēja SK Super Nova Salaspils, ar ko mēs viņus arī apsveicam! Uzbrucēji izgāja uz maiņu otrajā puslaikā, ļoti centās – malači

Mums ļoti patīkami atzīmēt, ka sadarbība starp SK Super Nova un Academ FC, par ko mēs ne tik sen ziņojām, auglīgi turpinās un jau dod augļus. Mēs teicām, ka katram jaunajam spēlētājam ir unikāla iespēja spēlēt virslīgā – šodien tam atkal bija apstiprinājums! Novēlam veiksmi un jaunas spēles elitē jaunajiem talantiem – Radzenieks un Artjomovs vēl obligāti parādīs sevi no pašas labākās puses! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #Academ #apsveicam #malači