SK Super Nova Sigulda U11 komandai veiksmīgs starptautisks turnīrs METALLO CUP 2022 Francijā

Laika posmā no 16. līdz 18. aprīlim SK Super Nova Sigulda 2011. gadā dzimušo komanda devās uz Franciju, kurā aizvadīja “MÉTALLO Cup 2022”, kas notiek jau 17 gadus. Turnīrā piedalījās 16 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās par astoņām komandām katrā.

Čempionātā piedalījās vairākas vietējās Akadēmijas, kā ESD Isbergues, CA Lisieux, FC Solesmes, US Saint Pol sur Ternoise, kā arī citu valstu klubi no Beļģijas, Rumānijas un citi.

SK Super Nova Sigulda tika ielozēta “A” apakšgrupā Dzeltenā komanda un “B”  apakšgrupā Zilā komanda.

Pirmajā dienā dzeltenai komandai 2 uzvaras un 1 neizšķirts, zilā komanda spēlēja neizšķirti, 1 uzvara un zaudējums.

Otrajā dienā pēc grupu turnīra Dzeltenā komanda ierindojās savas grupas 4. vietā, bet ceturdaļfinālā spēja apspēlēt B. grupas 1. vietas ieguvēju Saint Pol sur Ternoise ar 2:0.

Trešā diena. Pusfinālā SK Super Nova Sigulda dzeltenā komanda zaudēja ar 0:2  CA Lisieux1 no Francijas. Par trešo vietu SK Super Nova Sigulda komandai uzvara pret SC Douai.

SK Super Nova Sigulda zilā komanda ieņēma 10. vietu, kas kopumā ir labs rezultāts, jo šajā komandā spēlēja spēlētāji, kam ir mazāka spēļu pieredze. Ceram, ka starptautisko spēļu pieredze nodrošinās veiksmīgu futbolistu turpmāko attīstību!

Treneris Agris Lelis:

- “Metallo Cup” bija lieliska pieredze mūsu spēlētājiem. Izaicinājumi bija, bet tie nāks par labu spēlētāju attīstībai, un šādi momenti vairs nepārsteigs nākotnē. Tāpat starptautisks turnīrs vienmēr ir labs pārbaudījums dzīves prasmju ziņā – tikt galā ar ikdienas kārtību turnīra laikā. Šādi notikumi norūda un izveido spēcīgāku saikni starp spēlētājiem, iegūstot vērtīgas mācības, veidojot uzticību un atbildību, kā arī katram saprotot savu lomu komandā. Papildus tam puiši spēja parādīt labu futbolu un cīnīties katrā spēlē, neatkarīgi no slimībām vai traumām. Malači, puiši!

Liels paldies spēlētāju vecākiem, jo bez jūs atbalsta, tas nevarētu notikt.

SK Super Nova Sigulda komandas sastāvs: Kārlis Anspoks, Artis Leimanis, Martins Audars, Dominiks Reiniks, Roberts Feldmanis, Ronalds Gailītis, Gabriels Hanna, Linards Kešāns, Toms Krievkalns, Gustavs Mitrevics, Regnārs Šulcs, Māris Dancis, Miķelis Markvarts, Rafaels Hanna.

#SuperNova #Sigulda #MetalloCup #U11

Foto: isbergues.footeo.com/galeries-photo/metallo-cup-2022-les-recompenses/22038649

Attachment

E00C7E6A-C23A-44E8-9394-0FD92413154E