SK Super Nova spēlēs talantīgs uzbrucējs!

SK “Super Nova” futbolisti turpina gatavošanos kārtējam mačam. Jau svētdien, 12. septembrī, Andreja Lapsas komanda uzņem klubu “Tukums”. Mačs notiks RTU stadionā, sākums – 17:00. Svarīga spēle starp komandām, kuras “Optibet” Nākotnes Līga cīnās turnīra tabulas augšdaļā. Tas būs ļoti interesanti, nāciet uz stadionu! SK “Super Nova”, bez šaubām, ļoti grib iepriecināt savus līdzjutējus, futbolisti laukumā uzvarai atdos maksimumu iespējamā. Saprotams, tas pilnā mērā attiecas arī uz mūsu kluba debitantu, talantīgo uzbrucēju Matveju Ivahnovu. Laipni lūgts SK “Super Nova”, Matvej!

Matvejs Ivahnovs – 18 gadīgs uzbrucējs no Krievijas, varens, tehnisks, spējīgs vienlīdz asi un produktīvi darboties dažādās pozīcijās uzbrukumā. Uzbrucējs ir Maskavas “Dinamo” audzēknis, spēlējis pazīstamā Krievijas kluba Akadēmijā, kā arī dažus gadus aizvadījis Maskavas “Lokomotiv” jauniešu komandās. Matvejam ir pieredze spēlējot Krievijas jauniešu (U – 18) izlasē.

Talantīgais uzbrucējs paspēja jau izcelties arī mūsu klubā. Tieši Matvejs Ivahnovs bija tas noslēpumainais “spēlētājs, kurš iziet pārbaudi”, kurš iesita lieliskus vārtus “Valmierai” kontroles spēlē izbraukumā. Toreiz Matvejs raidīja bumbu “devītniekā” ar skaistu sitienu no vidējas distances. Bez efektīgajiem vārtiem Matvejs atzīmējās vēl ar vērtīgu darbu saspēlē un ar visai kvalitatīvu savstarpējo sapratni ar jaunajiem partneriem.

Novēlam Matvejam rezultatīvu spēli, uzvaras un vārtus jaunajā klubā!

P.S. Savāds fakts. Var atzīmēt, ka Matvejs Ivanhovs jau kļuvis par ievērojamu figūru Latvijas futbola sabiedrībā, kaut gan nav nospēlējis ne minūti oficiālā mačā Latvijas laukumos. Viss tādēļ, ka uzbrucējam milzīgs sekotāju skaits Instagramā – vairāk kā 200 tūkstoši! Iespaidīgi, protams, tas ir daudz vairāk, kā sekotāju summa visiem Latvijas klubiem (jebkuras divīzijas!), kopā ņemtiem, kā arī daudz vairāk, kā sekotāju summa, pieņemsim, LFF akauntiem , Virslīgai un t. t. Matvejs, kā redziet, ļoti populāra personība, ar ko mēs viņu arī apsveicam.

Foto – Valmiera FC

Attachment

2021-09-07 Friendly game vs SK SuperNova 3-1 Home 037