SK Super Nova spēlēs virslīgā!

Godājamie līdzjutēji, Mums priekš jums ir lielisks jaunums! Šodien tika pieņemts oficiāls lēmums par to, ka SK Super Nova komanda 2023. gadā spēlēs Latvijas čempionāta virslīgā (Licence saņemta!) Apsveicam visus mūsu līdzjutējus: Jūs noteikti esat pelnījuši otro gadu pēc kārtas skatīties futbolu Latvijas labāko klubu izpildījumā un atbalstīt mūsu komandu! Uz priekšu, uz jaunām uzvarām un neaizmirstamām spēlēm elitē!

Kā zināms, pagājušajā gadā mūsu komanda debitēja virslīgā. Tā bija satriecoša sezona, kurā SK Super Nova Salaspils daudz iemācījās un kopumā spēlēja pašā augstākajā līmenī ļoti cienīgi. Neskatoties uz visām objektīvajām un saprotamajām grūtībām, mūsu komanda līdz Latvijas čempionāta pēdējās kārtas pēdējai minūtei cīnījās par tiesībām palikt elitē. Mēs tam bijām ļoti tuvu. Mēs bijām pelnījuši palikt.

Zināmu iemeslu dēļ, nesanāca. Bet mēs lepojamies ar to, ka 2022. gadā iepriecinājām un labā nozīmē pārsteidzām Latvijas līdzjutējus un speciālistus, kuri par SK Super Nova Salaspils spēli atsaucās pozitīvi. Viņi ne reizi vien atzīmēja, ka mūsu komanda var sabojāt noskaņojumu jebkuram favorītam. Mēs esam spējīgi uzvarēt un vākt punktus, ko mēs arī parādījām visā 2022. gada Latvijas čempionātā.

Pieņemts lēmums, par kuru kuluāros runāja sen (diemžēl, ne visi Latvijas 2023. gada čempionāta dalībnieki spēja izpildīt nepieciešamās licenzēšanas prasības, un Latvijas futbola sabiedrībai tas nekļuva par pārsteigumu), kuru mūsu klubs uzņem ar entuziasmu un pozitīvu noskaņu. Mēs arī pagājušajā, debijas sezonā, teicami tikām galā ar dažādiem organizācijas jautājumiem, bet tagad, kad mums ir svarīga pieredze, atkal ar visu pārliecināti tiksim galā, un par to nav nekādu šaubu. Atzīmējam, ka mūsu komanda arī 2023. gadā mājas spēles aizvadīs Salaspilī vietējā mājīgajā un patīkamajā stadionā. Uz drīzu redzēšanos, draugi!

Tagad, kad galīgi skaidrs, ka SK Super Nova spēlēs virslīgā, mēs vēl enerģiskāk ķersimies klāt selekcijas jautājumiem. Bez tam, protams, ļoti svarīgi ātri un kvalitatīvi risināt jautājumu par komandas galveno treneri, un mēs jau šajā plānā nopietni strādājam. Tuvākajā laikā mēs paziņosim par izmaiņām, sekojiet jaunumiem.

Mēs saglabājam piesaisti sava kluba filozofijai, kuras pamatprincips ir uzticēties, attīstīt un ticēt jaunajiem talantīgajiem Latvijas futbolistiem un SK Super Nova audzēkņus. SK Super Nova nemainīgi deva iespēju jaunajiem spēlētājiem, un mēs nedomājam atteikties no mūsu tradīcijām.

Mēs vēlreiz apsveicam mūsu līdzjutējus ar šo neaizmirstamo notikumu – SK Super Nova otro gadu pēc kārtas spēlēs Latvijas čempionāta virslīgā! Palieciet ar mums, draugi, kopā gatavosimies jaunajam čempionātam, jaunām grūtām un interesantām spēlēm, jaunām uzvarām! Kopā cīnīsimies par punktiem augstākajā futbola sabiedrībā! Sveika, Optibet Virslīga 2023!

#SuperNova #Salaspils #futbols #virslīga