SK SUPER NOVA VIRSLĪGĀ! APSVEICAM!!!

Latvijas čempionāts 2021 noslēdzies. Mūsu komanda finišēja trešajā vietā. SK “Super Nova” pirmo reizi savā vēsturē iekļuvusi Virslīgā!

Latvijas čempionāts, “Optibet” Nākotnes Līga, oficiāli paziņota par noslēgtu 4. kārtas līdz finišam. Saistīts tas ar kopējo epidemiloģisko situāciju mūsu valstī, kā dēļ atlikušo spēļu aizvadīšana, diemžēl, kļuvusi neiespējama.

Aizvadīto spēļu rezultātā SK “Super Nova” finišēja trešajā vietā. Mūsu komanda trīspadsmit mačos panāca septiņas uzvaras, divas reizes spēlēja neizšķirti un piedzīvoja četrus zaudējumus. Komanda savāca 23 punktus un pēc zaudētajiem punktiem vien par diviem atpalika no “Tukuma”, kas kļuva par vicečempionu.

Pats galvenais notikums, ka trešā vieta – tā ir ceļazīme Latvijas čempionāta virslīgu 2022. gadā. SK “Super Nova” iekļuvusi Latvijas klubu futbola elitē, pirmo reizi savā vēsturē! Milzīgs un pilnībā pelnīts visa mūsu kluba panākums, ar ko mēs ar prieku arī apsveicam visus mūsu līdzjutējus! Jā, mēs to izdarījām!

Protams, ideālā būtu noslēgt čempionātu, kā arī plānots, novembrī, nospēlējot visus mačus. Bet, diemžēl, dzīve “koronavīrusa ērā” kārtējo reizi izrīkojās pa savam, un neko ar to nepadarīsi. Tomēr pilnībā acīmredzami, ka mūsu komanda finišēja medaļu trijniekā absolūti pelnīti un izcīnīja ceļazīmi uz virslīgu pilnīgi taisnīgi. “Super Nova” spēles kvalitāte bija viena no augstākajām, mūsu komandas uzbrukuma futbols vairākumā spēļu noteikti bija čempionāta rota.

Tādā veidā, sveika, virslīga 2022! Mēs vēlreiz apsveicam visus mūsu kluba līdzjutējus! Liels paldies visiem par atbalstu, jūs ļoti palīdzējāt komandai visas šis grūtās un neparedzamās sezonas laikā. Paldies!

Mēs apsveicam kluba vadību, un vispirms kluba prezidentu Jāņi Engeli. Viņa neticamā enerģija un patstāvīgā dalība visās kluba lietās (25 stundas diennaktī!) palīdzēja mums atrisināt sarežģīto uzdevumu un panākt pašu skaļāko sasniegumu SK “Super Nova” vēsturē! Apsveicam, Jāni!

Nu un, neapšaubāmi, mēs apsveicam pašus galvenos lielā panākuma kaldinātājus – futbolistus un treneru štābu ar Andreju Lapsu galvgalī, kas kopā, nepiekāpīgi, kvalitatīvi un produktīvi, izdarīja milzīgu darbu un izdarīja maksimumu iespējamā, lai šodienas svētki kļūtu par realitāti. Bravo, jūs nopelnījāt šo panākumu!

SK “Super Nova” 4 sezonas piedalījās 1. Līgas čempionātā (2018. gadā – 2. vieta, 2019. gadā – 2. vieta, 2020. gadā – 6. vieta, 2021. gadā – 3. vieta). Tagad nevar paredzēt, kas būs nākamajā gadā. Kā viss saliksies, kāda būs “Super Nova” kompānijā starp Latvijas spēcīgākajiem klubiem. Tie visi ir nākotnes jautājumi.

SK “Super Nova” vēl tāls grūts ceļš ejams līdz pirmajai vēsturiskai spēlei Optibet virslīgā, bet klubs darīs visu iespējamo, lai nosvinētu sezonas pirmo spēli kopā ar visiem kluba audzēkņiem!

Dotajā momentā pats galvenais – tā ir iekļūšana virslīgā! Tas ir liels iemesls priekam visiem, kas pārdzīvo par mūsu klubu.

SK “SUPER NOVA” VIRSLĪGĀ! APSVEICAM!

Attachment

lff_onl_supernova_saldus_17102021_03_51602400694_o