SK Super Nova/Sigulda – Baltic Sea Cup čempioni!

Tradicionālajā festivālā “Baltic Sea Cup”, kurš risinājās viesmīlīgajā Rojā, atzīstami startēja jaunie SK Super Nova/Sigulda (U-10) talanti. Talantīgie cīnītāji pierādīja, ka spēcīgāki par visiem un izcīnīja pirmo vietu! Lieli malači, apsveicam!

Seši mači bez zaudējumiem, karstas emocijas un turnīra galvenā balva! Apsveicam futbolistus un trenerus ar kvalitatīvu futbolu un nopietno rezultātu – malači, tā turēt!

Sacensībās piedalījās 17 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, kuras savā starpā izspēlēja grupu turnīru. SK Super Nova/Sigulda komanda tika ielozēta “C” grupā ar Mārupes, Riga FC-2 un FK Tukums2000/TSS-2 komandām.

Pirmajā dienā spraigā spēlē pret Mārupi no zaudēta rezultāta 0:1 izdevās atspēlēties un uzvarēt ar rezultātu 2:1. Pret Riga FC 2 pārliecinoša uzvara 6:2. Nākošajā dienā uzvara ar 3:1 pret komandu no Tukuma. Grupas 1. vietu ieguvējas cīnījās par Čempiona godu ar citu grupu uzvarētājiem.

Uzvara ar 2:1 pār spēcīgo Riga FC pirmo komandu puišiem deva iedvesmu un pārliecību turpmākajām spēlēm. Pēdējā sacensību dienā SK Super Nova/Sigulda komanda apspēlēja Rēzekni ar 2:1, kas līdz šim nebija zaudējusi ne vienu spēli un bija ļoti pārliecināta par savām spējām. Arī pēdējā spēlē uzvara ar 2:0 pret “Dinamo Rīga” komandu. Komandas bilance: 6 spēles – 6 uzvaras!

Treneris Agris Lelis:

- Baltic Sea Cup notiek jau 21. gadu, bet nevienai komandai no Siguldas turnīrā uzvērtē vēl nebija izdevies. Tā ir jauna patīkama lappuse Siguldas futbolam. Lepnums un prieks par ik katra puiša pašatdevi laukumā.

Esam veikuši treknu ierakstu Siguldas futbola vēsturē. Lielu darbu esam paveikuši un vērtējot rezultātu esam gājuši pareizajā virzienā. Katrs spēlētājs ir devis lielu ieguldījumu komandas izaugsmē. Kopā turpinam veidot stipru un vienotu komandu!

Liels paldies spēlētājiem: Artūram Hercovam-Hercbergam, Teodoram Baranovskim, Mārim Dancim, Ernestam Langenfeldam, Ādamam Šicam, Jānim Turlajam, Linardam Kešānam, Miķelim Markvartam, Kārlim Kalniņam, Rafaelam Hannam, Ričardam Penkam, Martinam Pīgožnim un viņu vecākiem.

Komandas labākais spēlētājs: Māris Dancis. Apsveicam!

Turnīra labākais spēlētājs: Ričards Penka. Apsveicam!

#SuperNova #BalticSeaCup2022 #Roja #Sigulda #futbols #U10

 

Attachment

16912BEF-1C14-45C1-B7B9-3E22C516CFF3