Skaisti uzvaram Reval Cup Tallinā!

Arvien tuvāk svētki, arvien tuvāk jaungada noskaņojums. SK Super Nova/Academ FC (U16) nolēma laiku velti netērēt, un jau tagad skaisti apsveica visus mūsu līdzjutējus. Apsveica pašā labākajā veidā: Edgara Fjodorova komanda lieliskā stilā vareni un bez ierunām, uzvarēja starptautiskā turnīrā Reval Cup Tallinā! Apsveicam futbolistus un trenerus ar brīnišķīgo uzvaru, malači!

Mūsu komanda vēl grupu etapā akurāti parādīja, ka iespējas pretiniekiem tā atstāt negrasās. Trīs uzvaras, vārtu starpība – 7:0 – varens gājiens! Sākumā mēs uzvarējām vietējo “Kalev” (2:0); pēc tam zem karstas rokas pakļuva puiši no somu LAUTP (4:0); visbeidzot “Nomme Kalju” pretojās ilgi un nepiekāpīgi un gandrīz “nostāvēja” (1:0). Trīs sausās uzvaras – mūsu aizsargi un vārtsargs (ar visu pārējo puišu palīdzību, protams!) izskatījās kā nepieejama siena. Gandrīz kā brīnumainā Marokas izlase līdz pasaules čempionāta pusfinālam. ;)

Pusfinālā par mūsu pretinieku kļuva Rīgas “Alberts”, ar kuriem spēles tradicionāli sanāk grūtas un saspringtas. Iznākumā visu izšķīra vienīgie vārti: Alens Grikovs saņēma apsveikumus ar precīzu sitienu!

Finālā Super Nova/Academ FC tikās ar veco paziņu – LAUTP. Izšķirošais mačs sanāca daudz grūtāks un nepiekāpīgāks, kā spēle grupā. Komanda no Somijas pat iespēja neticamo: spēja iesist, lai arī no visai apšaubāmas pendeles. Mūsu komandas labā vārti Roberta Kukulisa aktīvā. Iznākumā dramatiskā pendeļu sērija: viss, kā Katarā ārprātīgajā finālā! Mūsu puiši sitienus no “punkta” (K. Černovs, Grikovs, Kukulis!) izpildīja tāpat, kā argentīnieši – pārliecināti, meistarīgi un rezultatīvi! Uzvara 3:2, un pelnīta pirmā vieta! Reval Cup brauc uz Rīgu, malači!

Vēlreiz apsveicam mūsu puišus un trenerus ar teicamo spēli Igaunijas galvaspilsētā. Uzvarēt vienmēr svarīgi un patīkami, bet svētku laikā divkārt patīkamāk un priecīgāk!

Plašāk – https://revalcup.eu/en/reval-cup-2022/teams-and-results/boys-2005-2006/

#SuperNova #Academ #U16 #futbols #RevalCup #apsveicam

Attachment

372B63E5-34FA-4302-8A9F-D5871A4EB6C0