Skrebels karjeru turpinās mūsu klubā!

Gatavošanās ļoti svarīgajai spēlei ar “Tukumu” turpinās. Turpinās arī mūsu komandas sastāva pastiprināšana. Mēs oficiāli paziņojam, ka karjeru SK Super Nova Salaspils turpinās Latvijas pussargs Raivis Skrebels. Laipni lūgts mūsu klubā!

Raivis Skrebels – 23 gadus vecais universālais futbolists, spējīgs ar panākumiem spēlēt pussargu līnijā un aizsardzībā. Daugavpils futbola audzēknis. Skrebels dažādos gados pārstāvējis BFC “Daugavpils”, “Spartaku’” (Jūrmala) un “Audu”. Latvijas čempionāta virslīgā Raivis nospēlējis vairāk kā simts spēles. Aizstāvējis Latvijas izlases krāsas (U21, U19).

SK Super Nova Salaspils pussarga Raivja Skrebela komentārs:

- Kad atnāc uz jaunu komandu, pats svarīgākais – pierādīt treneriem savu nepieciešamību un darīt visu, lai nopelnītu tiesības iziet laukumā. Saprotams, ka vajag pēc iespējas ātrāk adaptēties, saspēlēties ar jaunajiem partneriem, bet nedomāju, ka tas aizņems daudz laika. Vēl jo vairāk, ka tā nav. Mums tagad tāda situācija, ka atkāpties nav kur, jāiziet laukumā un jāsitas par punktiem. Mans uzdevums palīdzēt SK Super Nova Salaspils tos izcīnīt!

Tāpat mūsu komandu pārstāvēs 17 gadīgais aizsargs Emīls Aivars, pārnākot no kluba “AFA Olaine”. Laipni lūgts!

Mēs apsveicam Raivi un Emīlu ar atnākšanu uz mūsu klubu un novēlam viņiem veiksmi, veiksmīgu spēli un pozitīvus rezultātus SK Super Nova Salaspils sastāvā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #Skrebels #Aivars #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_3160