Smags eksāmens Skonto stadionā

Svētdien, 29. oktobrī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta trīsdesmit ceturtās kārtas ietvaros Igora Korabļova komanda viesos tiksies ar klubu “Riga” FC.  Spēle notiks “Skonto” stadionā, sākums – 15:00. Biļetes var iegādāties šeit: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/futbols/optibet-virsligas-fc-riga-majas-speles-riga-fc-sk-super-nova-407234/ Mūsu komandu gaida ļoti smags eksāmens labākajā mūsu valsts stadionā. Jo interesantāk: ir brīnišķīga iespēja stipri pārsteigt vareno pretinieku un visus Latvijas līdzjutējus.

Protams, par spēles favorītu spriest nav vajadzības. “Riga” ar pilnu tvaiku raujas pēc čempionu titula, kuru nav ieguvusi jau ļoti sen. Galvenais mērķis pavisam tuvu, un, bez šaubām, zaudēt punktus tādā spēlē “Riga” nav tiesību. Pie tam jau, līderis maču sagaida teicamā noskaņojumā: uzvara Latvijas Kausā noteikti iedeva komandai emocijas un enerģiju.

Motivācija sezonas favorītam maksimāla, un mēs vēl pavisam neesam runājuši par to, ka “Riga” ļoti spēcīga, komandai ir vienreizēja teicamu futbolistu atlase. Tā kā mūsu komandu gaida pārbaudījums, kuru svarīgi in vajadzīgi izturēt cienīgi. Bet mums pilnībā nav ko zaudēt, un kā reiz tajā mūsu pārākums par draudīgo pretinieku. Jā, pārsteigt visus praktiski nereāli, bet jo spēcīgāks būs neatkārtojamais prieks, ja pārsteigt tomēr izdosies!

Gaidām mūsu komandas līdzjutējus stadionā! Iedomājieties, cik jums priecīgi un silti būs atstāt arēnu, ja SK Super Nova Salaspils pēkšņi paveiks brīnumu un neticamā veidā atņems punktus līderim?! Starp citu, “Riga” FC līdz pat šim laikam palikusi vienīgā komanda virslīgā, kurai SK Super Nova Salaspils nav atņēmusi punktus. Bet visas sērijas jau kādreiz beidzas… Tiekamies!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Foto – Zigismunds Zālmanis, Riga FC

 

Attachment

IMG_6177