Spēle ar līderi. Grūts eksāmens…

Sestdien, 27. augustā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmit sestās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda viesos tiksies ar klubu “Valmiera” FC. Sākums – 14:00. Mūs gaida ļoti interesanta spēle pret turnīra līderi. Grūts un intriģējošs eksāmens!

Šajā sezonā mūsu komanda ar “Valmieru” tikusies divreiz, un tās bija pilnīgi dažādas spēles. Pirmajā mums pasniedza labu mācībstundu, mums variantu nebija nekādu. Toties otrajā, kā reiz viesos, SK Super Nova Salaspils izteiktajam favorītam uzspieda kauju un stipri pakutināja nervus laukuma saimniekiem.

Iznākumā mēs toreiz zaudējām ar minimālu rezultātu, bet sagādājām daudz klapatu pašai simpātiskākajai (spēles plānā) mūsu čempionāta komandai. Protams, mums arī toreiz ļoti negribējās zaudēt favorītam, tagad mums to gribas vēl stiprāk! Pilnīga pašatdeve, raksturs, cīņas griba katrā laukuma daļā, un tad viss iespējams. Un tad jauna skaļa sensācija ar SK Super Nova Salaspils dalību atkal var kļūt par realitāti.

Sitīsimies. Spēles eksāmens smags, bet mēs jau daudzas reizes esam pierādījuši, ka esam gatavi sisties līdz galam ar jebkuru pretinieku. Lūk, arī tagad – ticēt un sisties par punktiem līdz galam!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

FB71E3C0-64A9-4E7A-AA98-6DE1ECE77772