Spēle, kura izšķirs daudz

Svētdien, 16. oktobrī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta trīsdesmit otrās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Spartaks” (Jūrmala). Sākums – 13:00. Ieeja bez maksas. Salaspils gaida, spēlei ir ļoti liela nozīme mūsu komandai!

Nav šaubu, ka līdzjutējus gaida ļoti aizraujoša un saspringta izrāde. Pie mums viesos brauc mūsu galvenais konkurents cīņā par tiesībām palikt Latvijas futbola elitē. Par mača svarīgumu daudz nav jāspriež: pietiekami paskatīties tabulā, un uzreiz acīmredzams, ka publiku gaida īsta spēle-uguns!

Draugi, steidzieties redzēt! Nebūs vienkārši, spēles ar Jūrmalas klubu SK Super Nova Salaspils nemainīgi bijušas abpusēji asas, katrs pretinieks sities līdz galam. Tāpat obligāti būs arī 16. oktobrī. Mums ļoti vajadzīga uzvara, un mēs uz laukuma izdarīsim visu, kas mūsu spēkos. Cīnīsimies tā, it kā šī spēle izšķir visu.

Neapšaubāmi, svarīgajam panākumam mums ļoti vajadzīgs karsts līdzjutēju atbalsts! Nāciet uz stadionu. Jūs jau daudzas reizes esat palīdzējuši komandai garās un smagās sezonas laikā – pienācis laiks vēlreiz pārvērsties kopīgā spēkā! Kopā mēs noteikti esam spējīgi iepriecināt viens otru!

Uz tikšanos stadionā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

7B8C3F04-ED69-4423-96A2-0D41CF0AC774