Spēle – pārbaudījums. Spēsim atņemt punktus čempionam?!

Svētdien, 7. augustā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmit ceturtās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda viesos tiksies ar klubu RFS. Spēle notiks LNK Sporta Parks stadionā, sākums – 18:00. Ļoti grūts mačs pret čempionu, kurā jebkurā gadījumā jācīnās par punktiem!

Pēc divām uzvarām pēc kārtas SK Super Nova Salaspils nopelnīja labu vērtējumu no līdzjutēju un daudzu speciālistu puses. Mēs zinājām, ka mums daudz pa spēkam, tagad par to pārliecinājās arī citi. Tas, bez šaubām, ļoti patīkami, bet vēl svarīgāk, ka mūsu komanda ievērojami saasināja cīņu tabulā: bezkompromisa saķeršanās – sacīkste par tiesībām palikt virslīgā ar katru kārtu kļūst arvien karstāka!

Tik karsta, ka pieprasa izmisīgu cīņu par punktiem katrā spēlē. Neskatoties, kas tavs pretinieks, pat ja tas ir čempions. Neapšaubāmi, RFS – acīmredzams spēles favorīts, komandas klase visiem skaidra, bet tā uzdevumi čempionātā bija un palikuši paši augstākie. Un tomēr arī SK Super Nova Salaspils noskaņojums uz spēli acīmredzams: visas 90 minūtes cīnīties par punktiem, sisties līdz galam un ticēt panākumam.

Mums vēl nav izdevies atņemt punktus lielā četrinieka klubiem (kaut gan mēs vairākas reizes bijām tam tuvu), un tas ir vēl viens svarīgs stimuls cīnīties un pierādīt pašiem sev, ka mums arī tāds uzdevums pa spēkam. Iespējams viss, un par to nekad nevajag aizmirst!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

C42F2A27-116D-4B71-B645-220E288A7858