Spēlējam ar gigantu. Jauns pārbaudījums!

Pauze, sakarā ar izlašu spēlēm, noslēgusies. Jau rīt, piektdien, 1. aprīlī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trešās kārtas ietvaros Andreja Lapsas komanda viesos spēlēs ar turnīra galveno favorītu klubu «Riga» FC. Spēle notiks SB Ķeizarmežs stadionā, sākums – 17:00. Mūs gaida grūta spēle – pārbaudījums, bet pie tam vienmēr svarīgi atcerēties – futbolā notiek viss!

Protams, spēles ievērojams favorīts redzams bez liekiem vārdiem. Kā, piemēram, Itālijas izlase nesenajā mačā ar Ziemeļmaķedoniju. Mūsu futbolistiem būs ļoti sarežģīti, bet vienmēr jātic sev, partnerim, komandai kopumā. Un ticēt labākajam, un tad viss iespējams. Iziet laukumā un sisties!

Nav šaubu, ka mūsu puišu noskaņošanās būs tieši šāda. Par to pirms mača intervijā teica arī SK Super Nova Salaspils aizsargs Jegors Cīrulis. Lūk jau, šis strādīgais puisis laukumā atdos visus spēkus, tāpat kā arī visi viņa partneri. Atceramies ar talantīgo Jegoru mūsu komandas startu elitē un nedaudz pārrunājam par kauju ar “Riga” FC.

- Jegor, kā tu novērtētu mūsu komandas psiholoģisko stāvokli pēc virslīgas starta spēlēm?

– Pēc manām domām, to var novērtēt kā pozitīvu. Domāju, startā mums neviens neticēja, bet mēs spējām panākt zināmu rezultātu, spēlējot ar ļoti stipriem pretiniekiem.

- Neizšķirts ar ambiciozo “Audu” kļuva par emocionālu pacēlumu?

– Jā, neapšaubāmi! Visa komanda bija laimīga, vēl jo vairāk, ka mēs panācām neizšķirtu spēlē ar pretinieku, kurš starpsezonā ļoti pastiprinājās un kurš sezonā uzstāda lielus mērķus.

- Izrādās, punktus elitē savākt var!

– Var un vajag! Ticam, ka tie nav mūsu pēdējie punktu iekarojumi sezonā.

- Man nav par to šaubu. Kura spēle tev personīgi padevās grūtāka?

– Paradoksāli, biju pārliecināts, ka spēle Liepājā būs sarežģītāka, bet izrādījās otrādi. Ar “Audu” man bija daudz smagāk, un labi, ka tas mums netraucēja nospēlēt neizšķirti.

- Iesist virslīgas klubiem tev jau izdodas, lai arī pagaidām kontroles spēlē. Tomēr velk tevi, aizsargu, uzbrukumā! Tas nenovaldāmajam Cīrulim vienmēr tā bijis, vai vienkārši gudri izpildi treneru uzstādījumu?

– Vienmēr esmu mīlējis aizskriet uzbrukumā, bet nav sanācis iesist tik bieži, kā pēdējā laikā. Ceru, ka pie tam arī treneru uzstādījumu izpildu pilnā mērā.

- Aprīlis sākas ar ļoti grūto maču pret “Riga”. Tādam gigantam mēs vispār esam spējīgi ko likt pretī?

– Spēle, neapšaubāmi, būs “Riga” kontrolē. Bet es esmu pārliecināts, ka nedaudz iespējiņu uzbrukumā mums tomēr būs. Galvenais, tās izmantot.

- Saprotams, ka uz vārtsargu un aizsargiem gulsies visa slodze. Un vispār aizsardzības darbs rīt būs gan pats sarežģītākais, gan arī principā tā būs ļoti daudz. Tādā situācijā un ar tādu pretinieku vispār ir iespējams sapņot par punktiem?

- Ticēt vajag vienmēr! Svarīgi iziet ar šo ticību laukumā un darīt visu labvēlīgam iznākumam. Tad, varbūt, arī veiksme būs mūsu pusē un mēs atkal varēsim pārsteigt Optibet Virslīga skatītājus!

Attachment

Foto17