Stipri aizcirtīsim durvis?!

Trešdien, 27. septembrī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempioāta spēli. Čempionāta divdesmit ceturtās kārtas ietvaros Sergeja Golubeva komanda viesos tiksies ar klubu “Valmiera” FC. Sākums – 16:00. Biļetes var iegādāties šeit: https://valmierafc.com/tickets/ Dodamies ciemos pie čempiona, kurš patreiz risina citu, bet ne mazāk svarīgu uzdevumu – cīņa par bronzas medaļām un ceļazīmi uz Eirokausu. Iesaistīsimies?!

Protams, mūsu komandu gaida ļoti sarežģīts izbraukuma mačs. “Vallmiera” ļoti motivēta, tā apbēdinoši zaudēja ļoti svarīgus punktus iepriekšējā kārtā. Trešdien laukuma saimniekiem nav tiesību zaudēt punktus.

Bet kā reiz spēlēs ar mūsu klubu “Valmierai” šajā sezonā jau, tā teikt, tika kārtīgi. Atcerēsimies sensacionālo uzvaru Salaspilī! Mačos viesos mēs arī nervus pretiniekam jau pakutinājām: gan čempionātā, gan kausā. Vispār, tad piespiedīsim čempionu vēlreiz stipri panervozēt!

Sen laiks iesist. “Valmierai” mēs jau iesitām – varbūt arī tagad izdosies?! Sisties līdz galam, no pirmās un līdz pēdējai minūtei. Un nevajag atcerēties, ka mēs esam pēdējā vietā – jācenšas skaļi aizcirst durvis katrā spēlē!

Un nešaubīties, ka mēs varam to izdarīt.

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_5118