Super Nova/RTU – vicečempions! Mūsu komanda izcīnīja sudraba medaļas!

SK “Super Nova/RTU” futbolistes – Latvijas čempionāta 2021 vicečempiones! Trešdien, 13. oktobrī, Latvijas čempionāta pēdējā kārtā Edgara Kārkliņa komanda tikās ar klubu “Auda”. Mūsu futbolistes aizvadīja brīnišķīgu maču, panāca pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6:0 (4:0) un iznākumā finišēja otrajā vietā.

Vārtus šajā zīmīgajā mačā mūsu komandas labā iesita Džeina Eglīte (2), Juta Buklovska, Jekaterina Ovsjankina (ļoti skaisti, no soda sitiena – «devītniekā», viena mazuļa no Parīzes stilā :), Alise Gaiķe un Luīze Maļuka.

Latvijas čempionāta piecpadsmit mačos SK “Super Nova/RTU” izcīnīja 9 uzvaras un piedzīvoja 6 zaudējumus, savācot 27 punktus. Mēs apsveicam mūsu futbolistes un trenerus ar lielisko rezultātu, lielu sasniegumu un brīnišķīgu sezonu kopumā. BRAVO!

Vēl pagājušajā sezonā mūsu komanda spēlēja pirmajā līgā, bet šajā gadā, debijas sezonā elitē, uzreiz izcīnīja sudraba medaļas, vairākumā maču parādot kvalitatīvu un interesantu spēli. Brīnišķīgs un neatlaidīgs visa kolektīva darbs, kurš nesis nopietnus augļus! Vēlreiz apsveicam un novēlam vēl iespaidīgāku panākumu nākamajā sezonā. Pagaidām favorīts acīmredzami spēcīgāks par visiem, bet kad uzstādi lielus uzdevumus un mērķtiecīgi strādā, tad obligāti uzvarēsi un pakļausi pašu galveno mērķi.

Uz priekšu, uz jauniem panākumiem! Meitenes no SK “Super Nova/RTU” – pašas labākās, spēcīgākās un skaistākās Latvijas futbolā, mēs ar jums lepojamies!

Edgars Kārkliņš, SK “Super Nova/RTU” galvenais treneris.

Attachment

Attachment1