Svarīga pieredze turnīrā Viļņā

Jaunie SK Super Nova futbolisti turpina krāt svarīgu pieredzi starptautiskos turnīros. Nesen mūsu komandas viesojās Tallinā, bet SK Super Nova (U13) devās uz Viļņu. Timura Leladzes komanda turnīrā “Futbolo Pavasaris” parādīja interesantu un kvalitatīvu futbolu (visu turnīru bez zaudējumiem!), un tikai veiksmes mūsu puišiem pietrūka.

Mūsu komanda Lietuvas galvaspilsētā aizvadīja piecas spēles, panāca četras uzvaras un vienu reizi nospēlēja neizšķirti. Šis rādītājs ir turnīra uzvarētāju cienīgs! Tikai vienā spēlē (uzvara 3:2) mūsu puiši atļāva pretiniekam iesist, bet pārējās necaurejamā aizsardzība un vārtsargs atstāja savus vārtus “sausā”. Malači! Un tomēr, vārtu starpības dēļ (pietrūka vien vienu vārtu!) SK Super Nova no grupas devās sisties ne par godalgotajām vietām, bet tikai par piekto, kuru iznākumā arī ieņēma. Protams, apbēdinoši, skatoties no gala iznākuma (pelnījuši puiši acīmredzami vairāk!), bet svarīgi, ka mūsu komanda parādīja labu un nopietnu futbolu. Tātad, arī uzvaras jaunos turnīros nekur nepaliks!

Trenera Timura Leladzes komentārs:

Labs un vajadzīgs turnīrs, kas deva komandai daudz labuma. Žēl, protams, ka nevarējām cīnīties par medaļām: apbēdinoši, kad esi pārāks par pretiniekiem, bet vien vienu vārtu pietrūkst, lai pretendētu uz kopējo uzvaru turnīrā. Bet vajag arī pašiem mācīties un izdarīt secinājumus: piemēram, spēlē, kur nospēlējām neizšķirti, mēs visu maču aizvadījām pretinieka laukuma pusē un bija jāiesit minimums divi vārti. Diemžēl, veiksme nebija mūsu pusē. Bet nekas, tā arī ir svarīga mācībstunda – mēs nekreņķējamies un virzāmies tālāk. Tik laba pieredze ļoti noderēs nākotnē.

Attachment

SuperNova-U13