Svarīga spēle. Ļoti vajag uzvarēt!

Svētdien, 4. septembrī, SK Super Nova Salaspils aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Metta”. Sākums – 16:00. Ieeja bez maksas. Laipni lūgti stadionā! Jūsu atbalsts, dārgie draugi, ļoti vajadzīgs mūsu komandai šajā principiālajā un svarīgajā spēlē!

Sākas rudens, čempionāts iziet finiša taisnē – startē pats atbildīgākais un grūtākais sezonas posms. Uz Salaspili brauc mūsu galvenais konkurents, komanda, kura ļoti cenšas labot stāvokli turnīrā un stipri sabojāt mums noskaņojumu. “Metta”, ņemot vērā pēdējā laika apbēdinošās neveiksmes, patreiz, kā ievainots zvērs – pretinieks ļoti bīstams, atkāpties tam nav kur.

Tas viss sola aizraujošu un karstu kauju, kurā SK Super Nova Salaspils, bez šaubām, sitīsies tikai par uzvaru. Šie 3 punkti, lūk, jau tiešām zelta vērtībā! Protams, spēle būs grūta un nervoza, nepiekāpīga un saspringta, un tikai pilnīga simtprocentīga pašatdeve un labā nozīmē ugunīga noskaņošanās var palīdzēt mums uzvarēt!

Un vēl milzīga nozīme ir tribīņu atbalstam: atnāciet un atbalstiet komandu, kura noteikti laukumā atdos visus spēkus un sitīsies par jums visas 90 minūtes. Tad kopā uzvarēsim šajā svarīgajā spēlē!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

B60DE45A-0972-4161-BB82-17FC60F6476A