Svarīgi cienīgi nospēlēt ar čempionu

Pirmdien, 23. maijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta piecpadsmitās kārtas ietvaros Andreja Lapsas komanda dzimtajās sienās Salaspilī tiksies ar klubu RFS. Sākums – 20:00, ieeja bez maksas. Laipni lūgti stadionā!

Salaspilī pirmo reizi sezonā ierodas čempions. Protams, viesiem acīmredzami augstāka klase, ar brīnišķīgu spēcīgu spēlētāju atlasi, atrodas tabulas galvgalī un dara visu, lai saglabātu čempionu titulu. Neapšaubāms spēles favorīts visiem skaidrs.

Bet tas vēl pavisam nenozīmē, ka vēl līdz starta svilpei var nolaist rokas un neticēt veiksmei. Katrs mačs virslīgā – milzīga skola, spēle ar čempionu (kā reiz, starp citu, ar ”skolniekiem”) – milzīga skola divkārt. Svarīgi mācīties būt stiprākiem! Pirmajā aplī mūsu komanda pilnīgi cienīgi cīnījās ar draudīgo pretinieku, ļoti svarīgi arī 23. maijā izskatīties un nospēlēt cienīgi. Vēl jo vairāk pēc nepatīkamās neveiksmes iepriekšējā spēlē: ar čempionu svarīgi sisties un cīnīties, lai mūsu līdzjutējiem pēc fināla svilpes būtu iemesls aplaudēt mūsu futbolistiem pie jebkura rezultāta. Sisties katrā epizodē un līdz galam!

Laipni lūgti stadionā, draugi! Jau iepriekš paldies jums par atbalstu, kurš tādā grūtā spēlē ļoti svarīgs. Redzēsimies stadionā!

Attachment

F6C89834-7760-435D-B660-4990682A160C