Svarīgs kluba etaps: jaunā galvenā trenera debija!

Sestdien, 2. jūlijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmitās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda dzimtajās sienās, Salaspilī, tiksies ar klubu “Auda”. Sākums – 18:00. Ieeja bez maksas. Godājamie līdzjutēji, laipni lūgti, jūs gaida ļoti interesanta spēle!

Bez šaubām, tas būs neparasts mačs: sākas jauns mūsu kluba etaps virslīgā. 2. jūlijā SK Super Nova Salaspils galvenā trenera lomā debitēs Aleksandrs Koliņko, un, protams, šis fakts uzjunda iztēli. Mēs visi gaidām aizraujošu un saspringtu cīņu!

Mūsu komanda atgriežas Salaspilī, kur nav spēlējusi vairāk par mēnesi (iepriekšējo reizi 23. maijā). Mēs visi esam noilgojušies pēc mūsu mājīgā un skaistā stadiona, kur līdzjutēju atbalsts ļoti stipri palīdz komandai. Atcerieties, pirmo, vēsturisko neizšķirtu elitē mēs izcīnījām tieši mājās, Salaspilī, un kā reiz spēlē pret “Audu”!

Ļoti gribas atkārtot to 2. jūlijā – kā minimums atkārtot! Protams, spēle būs grūta, “Auda” – stiprs un nopietns pretinieks, kurš pieliks visas pūles lai uzvarētu. Bet SK Super Nova Salaspils jau sen nav kur atkāpties! Pēdējās spēlēs mūsu komanda bija pelnījusi vairāk, gribas ticēt, ka 2. jūlijā veiksme par mums neaizmirsīs. Bet jebkurā gadījumā jāsitas par katru bumbu, par katru laukuma metru un jātic panākumam. Nāciet uz stadionu un atbalstiet komandu: cīnīsimies par punktiem kopā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

1DBA06E1-741F-4A20-83F9-88FD7C347B19