Tagad laiks spēlēt un cīnīties par punktiem tabulā!

Vēsturiskais SK Super Nova Salaspils starts Virslīgā pavisam drīz! Atlikušas jau stundas līdz pirmajai spēlei, kurā Andreja Lapsas komandu gaida smags pārbaudījums – viesos mačs ar FK “Liepāja”, vienu no čempionāta galvenajiem favorītiem. Protams, debitantam būs ļoti grūti, bet vienmēr svarīgi atcerēties – sisties var (un obligāti vajag!) ar jebkuru pretinieku!

Mūsu komandas starta priekšvakarā Latvijas klubu futbola elitē SK Super Nova Salaspils organizēja preses konferenci. Starp citu, mūsu klubs izrādījās vienīgais, kas to izdarīja. Paldies visiem žurnālistiem, kuri atrada laiku un apmeklēja pasākumu. Atsevišķs paldies veikalam Win Win Sport (Joma) par brīnišķīgo organizāciju. Jautājumu bija daudz, tika skartas visdažādākās tēmas, un, gribas ticēt, mūsu kluba pārstāvju atbildes pilnībā apmierināja žurnālistus.

Nu un tagad visi vārdi pirms mača pateikti, ilgā un saspringtā “pirmssezonka” noslēgta – laiks iziet laukumā un cīnīties par komandu, par partneriem laukumā, par līdzjutējiem, par punktiem tabulā. Veiksmi, SK Super Nova Salaspils, labu un aizraujošu sezonu!

Attachment

Foto1