Terzi atgriežas SK Super Nova Salaspils!

Arvien tuvāk kārtējā Latvijas čempionāta spēle. Ļoti svarīga un principiāla. SK Super Nova Slaspils – Tukums 2000/Telms. Izkārtne karsta, kuja noteikti būs karsta. Gaidām visus stadionā Salaspilī piektdien, 30. jūnijā. Neaizmirstiet! Pie tam jums būs brīnišķīga iespēja ieraudzīt darbībā jaunu mūsu kluba futbolistu!

Vispār, ar Jevgeņiju Terzi iepazīstināt nav vajadzības, jūs viņu brīnišķīgi pazīstat – pussargs atgriežas mūsu klubā! 26 gadus vecais pussargs pagājušajā gadā spēlēja SK Super Nova Salaspils un spēlēja ļoti noderīgi un kvaitatīvi. Kurš gan neatceras šo motorīgo puisi laukuma centrā, spējīgu veikt milzīga apjoma melno darbu?!

Kopumā Terzi Latvijas čempionātā aizvadīja 14 spēles un iesita vienus vārtus. Toties kādus! Ārprātīgs sitiens no soda spēlē ar “Spartaku” kļuva par visa čempionāta izdaiļojumu un, droši vien, vēl ilgi paliks paši skaistākie SK Super Nova Salaspils vārti Latvijas futbola elitē.

Mūsu klubā Terzi atgriežas no kluba “Santa-Lucia”, kurš starp citu, ar ukraiņu pussarga atnākšanu veiksmīgi atrisināja smago uzdevumu un palika Maltas čempionāta virslīgā. 

SK Super Nova Salaspils pussarga Jevgeņija Terzi komentārs:

- Protams, priekš manis atgriešanās komandā – īpašs un emocionāls moments! Daudz pazīstamu seju, klasisku puišu, ar kuriem mēs pagājušajā gadā līdz pēdējam cīnījāmies Latvijas čempionātā. Piemēram, viens pats Žeņa Miņins ko vērts! Daudz arī jaunu spēlētāju, ar kuriem paspēju iepazīties un kuri spējīgi uz daudz ko. Bez šaubām, patreiz situācija mūsu komandai ļoti smaga, bet arī pagājušajā vasarā, kad es atnācu uz SK Super Nova Salaspils, visi mūs sen jau bija norakstījuši. Bet iznākumā mēs sitāmies līdz pēdējās spēles fināla svilpei! Esmu pārliecināts, ka arī tagad ko tādu var atkārtot, galvenais, ticēt saviem spēkiem un laukumā paveikt maksimumu. Nekas vēl galīgi nav izšķirts!

Mēs apsveicam Jevgeņiju ar atnākšanu uz mūsu komandu un novēlam veiksmi, uzvaras un kvalitatīvu spēli SK Super Nova Salaspils sastāvā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #Terzi #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_3135