Tikai uzvara, neko citu nevajag!

Piektdien, 30. jūnijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmitās kārtas ietvaros Sergeja Golubeva komanda Salaspilī tiksies ar klubu “Tukums 2000/Telms”. Sākums – 18:00. Ieeja bez maksas. Ļoti svarīga spēle mūsu klubam. Tikai uzvara – jebkuru citu rezultātu varēs uzskatīt kā mums neveiksmīgu. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji!

Turnīra situācija tik slikta, ka tikai trīs punkti var pacelt mums noskaņojumu. Protams, iegūt tos būs sarežģīti. “Tukums” ļoti simpātiski aizvada sezonu, priecē savus līdzjutējus un bieži sarūgtina pretinieku līdzjutējus. Laba komanda, kura pelnījusi cieņu.

Bet kā reiz ar “Tukumu” mums savi rēķini un vēsture. Pagājušajā gadā tieši spēlē ar Kristapa Dišlera komandu SK Super Nova Salaspils panāca savu pirmo, vēsturisko, uzvaru virslīgā! Jau šajā gadā mūsu komanda savu pirmo uzvaru panāca Salaspilī kā reiz mačā ar “Tukumu”. Lūk, to arī vajag atkārtot 30. jūnijā!

Tiekamies stadionā! Jūsu atbalstam, godājamie līdzjutēji, ir ļoti liela nozīme. Ļoti gribas ticēt un cerēt, ka šajā reizē mums tiešam izdosies jūs iepriecināt. Uz tikšanos! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_3159