Timurs Leladze: Puiši tic sev un savai komandai – tas ir ļoti svarīgi!

Komandai SK Super Nova (U13) sezona aizlidoja kā pa amerikāņu kalniņiem. Lieliskas uzvaras turnīros, celšanās un kritieni iekšējā arēnā. Bija pamācoši un interesanti! Komandas treneris Timurs Leladze padalījās ar iespaidiem par komandas spēli.

SK Super Nova (U13, Elites grupa). Treneris Timurs Leladze: “Puiši tic sev un savai komandai – tas ir ļoti svarīgi!”

 – Tā bija ļoti piesātināta un interesanta sezona! Šajā gadā mums bija pilnīgi jauna komanda.  2021. gada beigās es atnācu uz SK Super Nova, un tad šajā vecumā (2009. gadā dzimušie puiši) mums nācās veikt lielu rotāciju. Patlaban komanda sastāv no 20 spēlētājiem, no viņiem tikai seši zēni palikuši, tā teikt, no vecā sastāva. Ļoti svarīgi bija apvienot kolektīvu, mums vajadzēja iemācīties domāt un darboties vienotā piegājienā. Mums vajadzēja iemācīties būt kopā, saspēlēties un kļūt labākiem – viss tas, protams, prasīja laiku.

Mūsu ceļu čempionātā var sadalīt trīs etapos. Grupu stadija, kur konkurence bija no piecām komandām, mēs ieņemām otro vietu un iekļuvām otrajā raundā. Otrajā etapā mums, diemžēl, pietrūka  1 punkts tiešai iekļūšanai Elitē! Mēs uzvarējām piecus mačus no sešiem, bet tomēr viens punkta pietrūka. Bija ļoti apbēdinoši, puiši bija ļoti vīlušies, un visticamāk, ka tieši psiholoģiskais aspekts mums iznākumā patraucēja trešajā etapā. Mēs spēlējām ar mainīgām sekmēm un palikām bez vietas  Elites grupā. 

Ļoti žēl, bet nevajag stipri pārdzīvot , jo mums ir labs kolektīvs – puiši domājoši un talantīgi, viņi tic savai komandai! Uzreiz 10 futbolisti tika uzaicināti uz reģionālajām izlasēm (Rīgas un Vidzemes), četri futbolisti izturēja konkurenci starp labākajiem mūsu valstī un iekļuva Latvijas izlasē (U13). Lepojos ar viņiem! Bez tam, kautrīgi atzīmēšu, ka arī man pašam bija piedāvājums iekļauties Rīgas reģionālās izlases treneru štābā.

Man ļoti patīk, ka visi puiši cītīgi strādā un izliek sevi treniņos un spēlēs par visiem 100 procentiem. Izcelt nevienu nevēlos, mums jābūt stipriem kā kolektīvam un jāsitās citam par citu. Bet, protams, patīkami gan pašiem puišiem, gan treneriem, kad kāds no mums sasniedz kādus individuālus augstumus. Kā piemēram, mūsu uzbrūkošais spēlētājs Georgijs Bombāns: viņš iesita 28 vārtus un kļuva par Latvijas čempionāta (U13) labāko bombardieri, malacis – mēs visi par viņu priecājamies!

Vēl svarīgi atzīmēt, ka mūsu komanda sezonas gaitā piedalījās uzreiz septiņos  turnīros. Visos kā minimums mēs bijām starp medaļniekiem! Vispirms izcelšu dalību četros: uzvara Reval Cup turnīrā Igaunijā; uzvara Fragaria Cup turnīrā Slovākijā; iekļūšana lielā turnīrā Ateitis Cup finālā Lietuvā; iekļūšana finālā Dobrecova Cup turnīrā Liepājā. 

Vispār, bija labas spēles, panākumi un pozitīvas emocijas. Tas ir ļoti svarīgi! Esmu pateicīgs kluba vadībai un vecākiem par milzīgo atbalstu, bet saviem puišiem gribu teikt lielu paldies par ticību, centību un degošām acīm! Esmu laimīgs būt par daļu no tāda kolektīva, un esmu pārliecināts, ka priekšā mums visiem kopā vēl daudz interesanta!

Aicinam 2009.gadā dzimušos zēnus pievienoties SK Super Nova U14 komandai un 2023.gada sezonā startēt Latvijas čempionāta U14 Meistarības grupā.

#SuperNova #U13 #futbols