TRANSFĒRU JAUNUMI. Buuum! Deniss Rakels spēlēs SK Super Nova Salaspils!

Draugi, jau sestdien, 11. martā, SK Super Nova Salaspils viesos aizvadīs savu pirmo 2023. gada Latvijas čempionāta maču! Aleksandra Koliņko komanda Mežaparkā tiksies ar ambiciozo “Audu”. Sākums – 17:00. Pavisam drīz, gandrīz sagaidījām un ļoti noilgojāmies pēc lielā futbola!

Vēl pavisam nedaudz laika, un sāksies karstās futbola cīņas, neskatoties uz aukstumu un apnicīgo sniegu. Bet jau šodien mūsu klubā karsti! Godājamie līdzjutēji, mēs steidzam dalīties ar jums ar skaļu un sensacionālu jaunumu, saistītu ar atnākšanu uz SK Super Nova Salaspils klasisku un labi visiem zināmu spēlētāju. Mēs oficiāli paziņojam, ka mūsu klubā karjeru turpinās uzbrucējs Deniss Rakels! Laipni lūgts SK Super Nova Salaspils, Denis!

Deniss Rakels – 30 gadu vecais uzbrucējs, vienādi asi un produktīvi spējīgs spēlēt gan uzbrukumā gan vairākās pozīcijās pussargu līnijā. Latvijas līdzjutējiem stādīt priekšā šo futbolistu nav īpašas nozīmes: visiem zināms, ka Rakelam piemīt milzīga pieredze, viņa karjera iekļauj sevī ļoti daudz augsta līmeņa klubu. Deniss ar panākumiem daudz gadu spēlējis Polijā (“Cracovia”, “Lech” Poznaņa, “Zaglebie” Ļjubina, “Katovice”), Anglijā (“Reading”), Kiprā (“Pafos”). Bez šaubām, Denisam tāpat iekrājusies bagātīga Latvijas klubu kolekcija: “Metalurgs” (Liepāja), “Riga”, RFS, kurā uzbrucējs pavadījis pēdējās pusotras sezonas. 2022. gada Latvijas čempionātā Deniss Rakels nospēlēja 20 spēles un iesita 10 vārtus. “Riga” sastāvā Rakels uzvarēja Latvijas čempionātā un ieguva Latvijas Kausu. RFS sastāvā Rakels uzvarēja Latvijas čempionātā, Latvijas Kausā un piedalījās Konferences Līgas grupu turnīrā.

Latvijas izlases sastāvā Deniss Rakels aizvadījis 32 spēles un iesitis 1 vārtus. Zīmīgs fakts: debitējot mūsu valsts galvenajā komandā 2010. gada jūnijā, nomainīja Andreju Perepļotkinu, patreiz vienu no SK Super Nova treneriem.

Mūsu kluba sastāvā sensacionālais jaunpienācējs trenējas un gatavojas sezonai jau pietiekami ilgi. Deniss piedalījās vairākās kontroles spēlēs, iesita vārtus un vienmēr bija ļoti noderīgs. Nav šaubu, ka tāda spēlētāja atnākšana krasi paaugstinās mūsu kluba uzbrūkošo potenciālu. Ar nepacietību gaidām Denisa pirmos vārtus SK Super Nova Salaspils sastāvā, vai nav tiesa?!

D. Rakels par mērķiem sezonā:Priecājos pievienoties tādam ambiciozam kolektīvam, kā SK Super Nova Salaspils. Esmu pārliecināts, spēšu palīdzēt komandai ar savu pieredzi un spēles kvalitātēm panākt uzstādītos mērķus. Esmu pārliecināts vēl arī par to, ka katrs no maniem partneriem komandā darīs laukumā maksimumu iespējamā, lai iepriecinātu līdzjutējus un izcīnītu punktus”.

Mēs apsveicam Denisu ar atnākšanu uz mūsu klubu un novēlam labu spēli, vārtus un uzvaras. Lai viss izdodās!

#SuperNova #Salaspils #futbols #Rakels #Optibetvirsliga #welcome

 

Attachment

AB12DB63-F61C-4482-8887-AF1FF6824DC2 E40785CE-E9AA-4A20-81AE-ACCEDE7CCCAD