Transfēru jaunumi. Jauni vārtsargi mūsu komandā!

Gatavošanās jaunajai sezonai turpinās. Treniņi, spēles, atkal treniņi – obligāts un smags process, bez kura nevar iztikt. Pilnībā acīmredzami, ka nevar iztikt bez spēcīgiem vārtsargiem! Mēs oficiāli paziņojam, ka par SK Super Nova Salaspils spēlētājiem kļuvuši talantīgie latviešu vārtsargi Vjačeslavs Kudrjavcevs un Rūdolfs Oskars Soloha. Laipni lūgti mūsu komandā!

Vjačeslavs Kudrjavcevs – 24 gadus vecais vārtsargs, labi zināms Latvijas līdzjutējiem. Savā karjerā talantīgais spēlētājs paspējis iegūt bagātīgu pieredzi gan aizrobežu klubos, gan mājās. Kudrjavcevs dažus gadus pavadījis Polijā, aizstāvējis tādu zināmu klubu krāsas kā “Legia” (Varšava) un “Vidzev” (Lodza), un citu. Mūsu valstī Kudrjavcevs nemainīgi izsaucis lielu interesi daudzām komandām, viņš pārstāvējis, tai skaitā, daudzus vadošos Latvijas klubus (“Ventspils”, “Riga”, “Valmiera”, “Liepāja”). Kudrjavcevam ir pieredze spēlējot Eirokausos, dažādos gados viņš spēlējis Latvijas izlasēs (U21, U19).

V. Kudrjavcevs par mērķiem sezonā: “Esmu pieradis, ka futbolā viss ātri mainās, jābūt gatavam visam. Toties tas tevi vēl vairāk motivē, rodas vēl lielāka vēlēšanās pierādīt gan sev gan daudziem speciālistiem, ka tavs daudzu gadu veiktais neatlaidīgais darbs nav darīts velti, ka tas obligāti dos augļus. Ar tādu noskaņu es arī atnācu uz SK Super Nova, un esmu pateicīgs klubam par interesi un uzticēšanos. Atsevišķs paldies vārtsargu trenerim A. Proskurņinam, ar kuru mēs jau daudz esam strādājuši agrāk.

Kopumā, protams, sākumā nebija vienkārši psiholoģiski, bet tagad viss labi: mēs daudz strādājam, mums parādās interesants kolektīvs, mēs dienu no dienas kļūstam labāki. Noskaņošanās man maksimāla: gribas spēlēt pēc iespējas vairāk, palīdzēt komandai gūt punktus un turpināt progresēt. Esmu pārliecināts, ka man pa spēkam pierādīt savu nepieciešamību komandai, pielikšu tam maksimumu pūles”.

Rūdolfs Oskars Soloha – 22 gadus vecais vārtsargs, viens no nedaudzajiem Latvijas vārtsargiem, kurš jau labi pazīstams ar… Anglijas klubu futbolu! RFS audzēknis, Soloha jauns būdams aizbrauca uz slaveno klubu «Nottingham Forest», kura sistēmā pavadīja trīs gadus. Vārtsargs spēlēja (U18, U23) komandās, un, bez šaubām, ieguva milzīgu un nenovērtējamu pieredzi. Starp citu, ņemot vērā, ka SK Super Nova Salaspils galvenais treneris Aleksandrs Koliņko savā laikā arī spēlēja Anglijā, viņiem ar Rūdolfu noteikti būs, ko apspriest. ;) Bez spēlēšanas Anglijā, Soloha spēlējis arī Polijā, bet Latvijā viņa vārds cieši saistīts ar klubu «Valmiera», kura sastāvā viņš debitēja Latvijas čempionāta virslīgā. Dažādos gados Soloha spēlējis Latvijas izlasēs (U21 un t. t.).

R. Soloha par mērķiem sezonā: «Mērķi visur un vienmēr vienādi: spēlēt un palīdzēt komandai uzvarēt! Domāju darīt visu, lai SK Super Nova veiksmīgi risinātu savus uzdevumus. Gribas, piemēram, lai mana tagadējā komanda saglabātu vietu virslīgā ilgi pirms čempionāta finiša, nevis cīnoties par to līdz pēdējai kārtai. Man vēl personīgi gribas, lai SK Super Nova atņemtu punktus tieši «Valmierai». ;)  Pagājušajā sezonā tas bija nereāli, bet šajā gadā mēs obligāti pacentīsimies sabojāt čempionam noskaņojumu mūsu spēlēs.

Esmu pārliecināts, ka mums daudz pa spēkam: mēs kvalitatīvi gatavojamies, mums interesanti treniņi, komanda pastiprinās, progresē, mēs arvien labāk saprotam treneru prasības. Tas viss dod pamatu skatīties uz priekšu ar optimismu!

Priecājos, ka mums laba konkurence starp vārtsargiem. Mēs labi strādājam, un lai pierādītu, ka tieši tu esi cienīgs spēlēt, pastāvīgi vajag pilnībā sevi atdot, atslābināties nedrīkst. Tas ir klasiski, tas palīdz progresēt».

Mēs apsveicam Vjačeslavu un Rūdolfu ar atnākšanu uz mūsu komandu un novēlam viņiem veiksmīgu, uzticamu spēli jaunajā sezonā, daudz seivu, daudz «sauso» spēļu, uzvaras un pozitīvu noskaņojumu. Vārtsargs – svarīga pozīcija, vēl jo vairāk mūsu klubā, un lai Slavam un Rūdolfam viss izdodas šajā grūtajā un atbildīgajā postenī.

#SuperNova #Salaspils #futbols #Optibetvirsliga #welcome

 

Attachment

C68B4580-4BA8-4502-B654-27936EC9C50A E513C026-12AC-482F-AA3A-BA2B381CE73B