Transfēru jaunumi. Mums jauns uzbrucējs!

SK Super Nova Salaspils futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Pavisam drīz pirmā spēle, viesos pret ambiciozo “Audu” (11. martā Mežaparkā), pavisam drīz jaunas emocijas un pārdzīvojumi.

Pirms starta Latvijas čempionātā mūsu komanda turpina pastiprināt sastāvu. Mēs oficiāli paziņojam, ka mūsu komanda no “Riga” izīrē talantīgo uzbrucēju Artūru Ostapenko. Laipni lūgts SK Super Nova Salaspils, Artūr! 

Artūrs Ostapenko – 19 gadīgs uzbrucējs, RFS audzēknis. Futbolista karjerā bijuši klubi “Riga” un “Auda”, bet pagājušajā sezonā Artūrs aizstāvēja “Spartaks” (Jūrmala) krāsas. 2022. gada Latvijas čempionātā uzbrucējs nospēlēja 22 spēles un iesita 3 vārtus. Patreiz Artūrs – Latvijas (U21) izlases futbolists, dažādos gados viņš aizstāvējis Latvijas jauniešu izlašu (U19, U17) krāsas. 

Artūrs Ostapenko par mērķiem sezonā:Protams, ļoti gribās, lai komanda priecētu līdzjutējus un katrā spēlē sistos par punktiem. Esmu pārliecināts, tā arī būs, tādēļ, ka SK Super Nova Salaspils kļuvusi spēcīgāka. Daudz izmaiņu, daudz jaunu interesantu un spēcīgu futbolistu. Pagājušajā sezonā jūs visus ļoti pārsteidzāt, uzvarot RFS. Domāju, šajā sezonā punktus favorītiem mēs atņemsim biežāk! Galvenais, galēja pašatdeve un vēlēšanās, bet šīs kvalitātes noteikti ir visiem mūsu futbolistiem. Mans mērķis – izsisties sastāvā un darīt visu, lai gūtu vārtus. Progresēt un virzīties uz priekšu!”

Mēs apsveicam Artūru ar atnākšanu uz mūsu klubu un novēlam labu spēli, uzvaras un progresu. Lai viss izdodās! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #optibetvirsliga #welcome

*****

Attachment

Attachment1