Transfēru jaunumi. No Valmieras izīrējam trīs talantīgus spēlētājus!

SK Super Nova Salaspils futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Draugi, intriģējošais starts jau pavisam tuvu! Iestājies pavasaris, iestājies marts, un, tātad, līdz pirmajam mačam Latvijas čempionātā jau tiek skaitītas dienas. Nepalaidiet garām, 11. marts atnāks ļoti strauji!

Īstais laiks jauniem svarīgiem selekcijas lēmumiem. Mēs oficiāli paziņojam, ka SK Super Nova Salaspils no kluba “Valmiera” īrē nonāk uzreiz trīs talantīgi futbolisti. Tie ir pussargs Kristers Lūsiņš, aizsargs Oļģerds Raščevskis un uzbrucējs Kristiāns Kaušelis. Puiši ar čempionu pieredzi – tas vienmēr ir īpašs spēks! Mēs sveicam Kristeru, Oļģerdu un Kristiānu ar pievienošanos SK Super Nova Salaspils – laipni lūgti mūsu komandā! 

Kristers Lūsiņš – 22 gadus vecais pussargs, spējīgs spēlēt dažādās pozīcijās gan pussargos, gan uzbrukumā. Valmieras futbola audzēknis, Kristers nogāja ar “Valmieru” visu ceļu no pirmās līgas līdz čempionam. Pagājušajā sezonā viņš čempiona sastāvā Latvijas čempionātā nospēlēja 8 spēles. Universāls, strādīgs futbolists, veic liela apjoma darbu. Kristers mūsu komandā aizvadījis jau vairākas kontroles spēles un vienmēr laukumā bijis ievērojama figūra. Dažādos gados Lūsiņš spēlējis Latvijas izlaēs (U21, U19, U18, U17). 

K. Lūsiņš par mērķiem sezonā: “Man svarīgi palīdzēt komandai sasniegt rezultātu. Svarīgi dot komanai maksimumu labuma. Priekš tā vajag daudz spēlēt, un tas arī ir mans mērķis. It kā es jau pietiekoši ilgi virslīgā, bet jūtu, ka pilnā mērā tajā sevitā arī vēl neesmu parādījis. Ļoti gribu to izdarīt jaunajā sezonā!

Laikā, kurā atrodos SK Super Nova Salaspils, man radušies tikai pozitīvi iespaidi. Patīk treniņu process, treneru štābs. Un pats galvenais – mums ir ļoti labs kolektīvs, kas ļoti svarīgi. Ir balanss, ir pieredzējuši spēlētāji, ir pavisam jauni puiši. Piemēram, Oļegs Laizāns – viens šis vārds daudz ko pasaka, viņš vienmēr palīdz partneriem gan laukumā, gan ārpus tā. Tādā komandā spēlēt interesanti!

Oļģerds Raščevskis – 20 gadīgs aizsargs, spējīgs ar panākumoem spēlēt arī kā pussargs. Oļģerds Daugavpils futbola audzēknis, savu ceļu virslīgā sācis BFC “Daugavpils”. Pēc tam pārgāja uz “Valmieru”, pagājušajā sezonā viņš Latvijas čempionātā čempiona sastāvā aizvadīja 2 spēles. Patreiz Oļģerds  - Latvijas (U21) izlases futbolists, dažādos gados viņš aizstāvējis Latvijas jauniešu izlašu (U19, U17) krāsas. 

Oļģerds Raščevskis par mērķiem sezonā:Pats galvenais mērķis – palīdzēt komandai ieņemt pēc iespējas augstāku vietu tabulā. Jaunajā komandā nāksies spēlēt, tā sacīt, no baltas lapas, bet esmu pārliecināts, ka daudz laika adaptācijai nevajadzēs. Daudzus puišus labi pazīstu, piemēram, Žeņu Miņinu, bez tam, puišu no “Valmieras” pietiekami daudz. Domāju, komanda noteikti būs kaujasspējīga un bīstama jebkuram pretiniekam”. 

Kristiāns Kaušelis – 19 gadīgs uzbrucējs, kurš tāpat ar panākumiem var spēlēt arī pussargos. Kristiāns nopietnu ceļu futbolā sācis BFC “Daugavpils”, viņam bijusi svarīga pieredze Nīderlandē, kur viņš divus gadus aizvadīja pazīstamā kluba “De Grafsxap” Akadēmijā. Atgriezies mājās, Kristiāns atkal spēlēja BFC “Daugavpils”, no kura pārgāja uz “Valmieru”. Pagājušajā sezonā, spēlējot īrē “Tukumā”, Kristiāns Latvijas čempionātā aizvadīja 17 spēles un iesita 2 vārtus. Patreiz Kristiāns – Latvijas (U21) izlase futbolists, dažādos gados aizstāvējis Latvijas izlašu (U19, U17) krāsas.

Kristiāns Kaušels par mērķiem sezonā: “Jebkuram futbolistam pats svarīgākais – spēlēt! Priekš tā daudz jāstrādā un pastāvīgi jāpierāda treneriem, ka tu esi pelnījis vietu sastāvā. Tas arī ir mans galvenais mērķis. Pats par sevi, ļoti gribas palīdzēt SK Super Nova Salaspils bieži krāt punktus, uzvarēt un iznākumā tabulā atrasties augstā vietā. Komanda priekš manis jauna, vēl nāksies ar visiem pa īstam iepazīties, bet esmu pārliecināts, ka neviens negrib, lai komanda būtu turnīra pastarītis. Sitīsimies!” 

Mēs apsveicam Kristeru, Oļģerdu un Kristiānu ar atnākšanu uz mūsu klubu un novēlam spēlētājiem labu spēli, uzvaras un progresu. Lai viss izdodās! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #optibetvirsliga #welcome