Transfēru jaunumi. Pie mums divi talantīgi pussargi

SK Super Nova Salaspils futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Pauzes nepazīst arī selekcijas process. Mēs oficiāli paziņojam, ka mūsu komandas sastāvu papildinājuši divi talantīgi jauni pussargi – Ivans Patrikejevs un Kristians Godiņš. Laipni lūgti SK Super Nova Salaspils!

Ivans Patrikejevs – 17 gadīgs spēlētājs, viens no pašiem interesantākajiem un perspektīvākajiem Latvijas jaunajiem pussargiem. Neskatoties uz jaunajiem gadiem, Ivans tiek aicināts uz Latvijas (U19) izlasi un komandā spēlē svarīgu lomu. Klubu līmenī Patrikejevs spēlēja kluba “Riga” sistēmā, pagājušo sezonu aizvadīja klubā “Salaspils” (pirmā līga, iesita 4 vārtus).

I. Patrikejevs par mērķiem sezonā: “Spēlēt virslīgas klubā – tas ir interesanti un atbildīgi. Ļoti gribās debitēt, un vispār nostiprināties sastāvā un spēlēt, pēc iespējas vairāk. Protams, gribās palīdzēt SK Super Nova veiksmīgi risināt sezonas uzdevumus, un saglabāt pierakstu virslīgā – tas ir minimums. Individuālā plānā ceru cienīgi parādīt sevi augstā līmenī un progresēt no spēles uz spēli”.

Kristians Godiņš – 18 gadīgs spēlētājs – mūsu kluba audzēknis. Pie mums futbolists pavadījis vairākus gadus, bet trīspadsmit gadu vecumā SK Super Nova un Kristiana ceļi šķīrās, pussargs pārgāja uz RFS. Pagājušajā sezonā talantīgais pussargs “Spartaks” (Jūrmala) sastāvā debitēja virslīgā, bet pēc tam traumas dēļ, diemžēl, bija spiests izlaist visu sezonu.

K. Godiņš par mērķiem sezonai: “Ar baudu atkal esmu SK Super Nova. Patreiz mans mērķis – vienkārši spēlēt futbolu, censties dot komandai labumu un uzvarēt, tādēļ, ka par uzvarām sapņo katrs sportists. Pagājušais gads man sanāca ļoti smags, traumas dēļ pazaudēju daudz laika, un patreiz svarīgi, kā saka, atgriezties pa īstam lielajā futbolā. Dotajā momentā jūtos labi, gatavs daudz strādāt un pierādīt treneriem savu nepieciešamību”.

Mēs apsveicam Kristianu un Ivanu ar atnākšanu uz mūsu klubu un novēlam spēlētājiem labu spēli, uzvaras un progresu. Pārsteidziet virslīgu, puiši!

#SuperNova #Salaspils #futbols #optibetvirsliga #welcome

Attachment

9B59E78D-4EA4-43C9-8E37-CCF59FDF862E 5E093BFE-EC66-4C29-8E9B-E919678EBC3B