Transfēru jaunumi. Vēl viens čempions mūsu sastāvā!

Garā starpsezona gandrīz noslēgusies. Latvijas čempionāts sākas jau sestdien, 11. martā. SK Super Nova Salaspils turpina gatavošanos pirmajai kārtai, kurā mēs spēlēsim ar “Audu”. Pretinieks intriģējošs, pretinieks grūts, pagājušajā sezonā mūsu spēles bija ļoti saspringtas. Svarīgi, ka mēs protam bojāt nervus šim ambiciozajam pretiniekam un panākt rezultātu. Atcerēsimies savu pirmo, vēsturisko neizšķirtu virslīgā SK Super Nova Salaspils izcīnīja tieši spēlē ar “Audu”. Jauna kauja noteikti būs karsta un interesanta!

Pilnībā ticami, ka pirmajā spēlē piedalīsies vēl divi jauni mūsu kluba futbolisti. Mēs oficiāli paziņojam, ka SK Super Nova Salaspils sastāvu pastiprinājuši divi jauni, bet jau pieredzējuši spēlētāji – aizsargs Artūrs Ļotčikovs un uzbrucējs Ričards Korzāns. Laipni lūgti mūsu komandā!

Artūrs Ļotčikovs – 23 gadus vecais centra aizsargs, FK “Ventspils” Akadēmijas audzēknis. Dzeltenzilo sastāvā Artūrs nogājis visas pakāpes un izauga līdz virslīgas spēlētājam. No “Ventspils” aizsargs pārgāja uz “Spartaku” (Jūrmala). Pagājušajā sezonā Artūrs Latvijas čempionātā aizvadīja 25 spēles un iesita 1 vārtus.

A. Ļotčikovs par mērķiem sezonā: “Svarīgi, ka turpināšu spēlēt virslīgā. Bija piedāvājumi no vairākiem Latvijas klubiem, izvēlējos SK Super Nova Salaspils. Tādēļ, ka visiem acīmredzams, ka komanda kļuvusi ievērojami stiprāka, spēcīgāka un ambiciozāka. Sastāvs nav slikti sabalansēts, pieredzējuši un jauni spēlētāji papildina cits citu, visus apvieno stipra vēlēšanās parādīt sevi un panākt rezultātu. Motivācija mums ļoti nopietna! Ņemot vērā futbolistu atlasi, treneru štābu, noskaņojumu kolektīva iekšienē, raugos nākotnē ar optimismu”. Dažādos gados Ļotčikovs spēlējis Latvijas izlaēs (U21, U19, U17). 

Ričards Korzāns – 25 gadus vecs uzbrucējs, kuram piemīt īpaša pieredze – viņš ir divkārtējs Latvijas čempions! Zelta medaļas Ričards ieguvis spēlējot “Spartaka” (Jūrmala) sastāvā, kurā aizvadījis lielāko daļu karjeras. Tāpat Ričards spēlējis klubos “Jelgava” un “Tukums”. Dažādos gados Korzāns spēlējis Latvijas izlaēs (U21, U19, U17). 

R. Korzāns par mērķiem sezonā: “Esmu ļoti pateicīgs Aleksandram Koliņko, kurš pasauca mani uz komandu un palīdzēja atgriezties virslīgā. Piedāvājums bija negaidīts, un esmu priecīgs, ka nonācu SK Super Nova Salaspils. Te ļoti interesanti, sapulcināti spēcīgi futbolisti, kopā ar kuriem var vākt punktus, iepriecināt līdzjutējus un gūt baudu no futbola. Konkurence augsta, tā kā nostiprināties sastāvā pavisam nav vienkārši, bet esmu gatavs daudz strādāt, lai nopelnītu treneru uzticību”.

Mēs apsveicam Artūru un Ričardu ar atnākšanu uz mūsu klubu un novēlam labu spēli, uzvaras un progresu. Lai viss izdodās! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #optibetvirsliga #welcome