Tukumā noteikti jācīnās par punktiem!

Sestdien, 8. oktobrī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta trīsdesmit pirmās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda viesos tiksies ar klubu “Tukums/2000 Telms”. Spēle notiks pilsētas stadionā, sākums – 15:00. Ļoti svarīga spēle, kurā obligāti jāsitas par punktiem!

“Tukums” aizvada teicamu sezonu, vācot punktus pat tajās spēlēs, kur, liekas, pretinieks ir bezierunu favorīts. Komandas aktīvā jau 10 uzvaras – lielisks rezultāts, nav ko piebilst. Tā kā nav šaubu, ka mūs gaida grūta un saspringta spēle.

Spēle, kurā mūsu komandai vienalga nepieciešams ņemt punktus! Jo vairāk, ka kā reiz ar šo nepiekāpīgo pretinieku mēs to darījām jau divreiz. Uzvara Salaspilī vispār kļuva vēsturiska – tā bija SK Super Nova Salaspils uzvara virslīgā! Neizšķirts Tukumā arī bija zīmīgs: mūsu komanda toreiz aizvadīja brīnišķīgu spēli, ilgi bija vadībā, bet iznākumā laukuma saimnieki tomēr izrāva neizšķirtu. Vispār, cīnīties ar “Tukumu” var, un vajag – tai arī no mūsu puses jābūt spēlei – divkaujai!

Gaidām mūsu līdzjutējus Tukumā! Jūsu atbalsts mūsu komandai ļoti vajadzīgs. Tiksimies! Un kopā sitīsimies par punktiem no starta svilpes un līdz pēdējai sekundei.  

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

F7C35E2F-61B3-4383-B7CD-379852F47240