U12 Trenera A.Jegorova komentārs par finālturnīru Ventspilī

SK Super Nova (2007.dz.g.)
Komandas Treneris – Andrejs Jegorovs!!!

Izspēlējot LFF Kausa izcīņu 8:8 (U-12) Ventspilī finālsacensībās starp 12 Latvijas komandām no 6.-8.septembrim, Mēs pielikām zināmu “punktu” futbola izaugsmes ziņā.
Jo šīs bija pēdējās Oficiālās futbola 8:8 sacensības šī vecuma jauniešiem Latvijā!
Tagad būs Lielais futbols – 11:11.
Tas, protams, jau tika iemēğināts iepriekš, bet tagad jau nopietnāk tam varēsim pievērsties.

Turnīrā Ventspilī “trāpijāmies” ļoti interesantā un spēcīgā “B” apakšgrupā.
Katra komanda varēja uzvarēt katru.

-Pirmā spēle ar Academ FC grūta, kā jau pirmā spēle turnīrā.
-Ar Valmieru bumbas kontrole bija laba, labas kombinācijas, bet bumba negāja vārtos.
-Ar Ventspili, kā jau ar laukuma saimniekiem, vajadzēja stipri pacensties.
-Ar Daugavpili nācās pagrūti. Otrajā spēles dienā pretinieks ieskrējās, bet mums spēle īsti neizdevās.
-Ar Tukumu saspringts mačs, jo tikai uzvara vai neizšķirts mums deva garantētu vietu pirmajā četriniekā Latvijā. Diemžēl zaude – 1:2.

Viss risinājās pēdējā spēlē starp Academ FC un Daugavpili…
Ja Daugavpils neuzvar, mēs tiekam Lielajā finālā. Tā arī notika – 2:2.
Mēs tiekam tālāk.

Par 1.-4.vietu.
-Ar Mettu labs mačs. Jau pirmajās 5 minūtēs varējām gūt divus vārtus, brīnišķīgi momenti, bet nerealizējām.
Tad saspringums pie mūsu vārtiem, bet labi nosargājām savu “cietoksni”.
Tad dažas traumas laukumā, kuras liedza turpmāk spēlēt. Diemžēl.
Otrajā puslaikā muļķīgi ielaižam – 0:1.
Lai kā arī centāmies, rezultāts šajā spēlē palika nemainīgs.

-Pēdējā mačā ar Jelgavu izšķīrās vai mūsu Komanda būs 2, 3, vai 4.vietā. Bet Jelgavai uzvara dotu 1.vietu čempī.
0:1 pirmā puslaika pēdējā minūtē. Ne īpaši labi darbojāmies.
2.puslaikā – Lieliski pārvarējām sevi, un, parādījām savu raksturu un “īsto” seju. Mēs protam spēlēt futbolu un domāju godam nopelnīta uzvara šajā spēlē ar Jelgavu – 2:1.
Un 3.vieta Latvijā U-12 vecumā.

Apsveicu Visus ar šo varbūt ne grandiozo, bet tomēr Cienīgu un apsveicamu rezultātu.