Un atkal SK Super Nova komandas spīdoši startēja lielajā Baltic Sea Cup festivālā!

Un atkal SK “Super Nova” komandas spīdoši startēja lielajā Baltic Sea Cup festivālā Rojā. Šajā reizē savu spēku apstiprināja U-13 komandas. SK “Super Nova” Sergeja Podoļjako vadībā ieguva galveno balvu, bet SK “Super Nova Ādaži” Rolanda Pētersona vadībā finišēja trešajā vietā. Apsveicam futbolistus un trenerus ar brīnišķīgo uzstāšanos, kura apstiprina, ka darbs tiek veikts pareizajā virzienā un nopietnās pūles atnes uzvaru augļus! Malači!

SK “Super Nova” ceļš uz kopējo triumfu nebija vienkāršs, bet pārliecinošs. Startā Sergeja Podoļjako komanda neatstāja iespējas puišiem no Mārupes (2:0), bet pēc tam saķērās ar galveno pretinieku turnīrā, ar “Mettu 2008″. Nepiekāpīga kauja, kurā mūsu puiši lieliski un droši nospēlēja aizsardzībā, bet, lūk, uzbrukumā, nedaudz pievīla realizācija (0:0). Pēc tam panākums spēlē ar RFK (3:0) un dramatiska kauja pusfinālā ar Rīgas “Dinamo”. Lūk kur neiztika bez nerviem un vētrainām emocijām! 1:1 pamatlaikā, mums ar skaistiem vārtiem ar galvu atzīmējās Zahars Vinklers, izmantojot precīzu Artjoma Gogola piespēli. Un lūk, pendeļu sērija kā ceļš uz finālu. Drāma. Pirmie divi sitieni mūsu futbolistiem neizdevās, bet arī pretinieks divreiz mērķi nesasniedza. Raksturs mums izrādījās vairāk stiprs: nākamajos mēģinājumos mēs kļūdas nepieļāvām un iznākumā uzvarējām!

Finālā atkal cīņa ar “Mettu 2008″. Un lūk, šeit Sergeja Podoļjako komanda jau vareni pārgāja pāri principiālajam pretiniekam. Gudri aizvadot spēli taktiski, “Super Nova” iesita trīs bezatbildes vārtus, noņemot visus jautājumus par turnīra uzvarētāju! Svarīgos un ļoti efektīgos pirmos vārtus iesita Tomass Žigadlo, ar lielisku sitienu ar galvu trāpot mērķī pēc stūra sitiena. Nogriezošs “standarts”! Pēc tam vēl izcēlās Bogdans Tiliks un Niks Glidziņs. Pašā fināla noslēgumā pretinieks vienus vārtus atspēlēja, bet tas jau neko izmainīt nevarēja – “Super Nova” uzvara ar rezultātu 3:1! Malači, apsveicam!

Lūk, šie strādīgie puiši, parādot labu un interesantu futbolu, ieguva galveno turnīra Kausu un atgriezās mājās kā uzvarētāji: Davīds Štengels, Kristers Birkše-Kloks, Tomass Žigadlo, Edvards Ābele, Renārs Lilavs, Lukass Randa-Dmitrijevs, Kristaps Cinītis (viņš tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu – apsveicam!), Mārcis Skābarnieks, Artjoms Gogols (viņš tika atzīts par labāko komandas spēlētāju – apsveicam!), Bogdans Tiliks, Zahars Vinklers, Niks Glindziņš, Timurs Čugunovs, Jegors Čugunovs un Jegors Aleksašins.

Ne mazāk dramatisks un aizraujošs ceļš pēc bronzas medaļām sanāca SK “Super Nova Ādaži” komandai. Uzvaras pār komandām no Mārupes (2:1) un “Daugavu” (5:0), nepiekāpīga saķeršanās Rīgas dinamiešiem (1:1) un apbēdinošs zaudējums pusfinālā no “Mettas 2008″ (0:2). Nācās cīnīties par trešo vietu, pretiniekos atkal galvaspilsētas “Dinamo”. Karstās kaujas scenārijs sanāca kaislīgs! Mūsu komanda diezgan ātri palika mazākumā, bet noraidījums puišus nesalauza. Sitās kā lepni un bezbailīgi lauvas! Un lūk… “Dinamo” ieguva tiesības uz pendeli. Vārtsargs Gustavs Raudzeps spīdošā stilā atvairīja sitienu apakšējā stūrī, malacis! Kā minimums jauns Jans Zommers aug! ;) Vārtsarga brīnišķīgā spēle piedeva spēkus laukuma cīnītājiem, un iznākumā viņi izrāva uzvaru. Mača noslēgumā pussargs Tomass Henilāns drosmīgi devās apspēlē un tika notriekts soda laukumā – pendele! Georgijs Daņilovs sita trāpīgi – 1:0! Malači, puiši! Vienmēr lieliski, kad smagos apstākļos cīnies līdz galam, nežēlo spēkus un tici panākumam – tā atnāk uzvaras!

Lūk, šie bezbailīgie puiši, grūtā situācijā parādot gara spēku un raksturu, izcīnīja trešo vietu un atgriezās mājās teicamā noskaņojumā: Georgy Danilov, Kipras Mašanauskas, Ņikita Maslakovs, Niks Dzenis, Hugo Lelis, Artjoms Viškers, Markuss Miķelsons, Ritvars Daliba, Gustavs Raudzeps, Georg Dāvids Peilāns, Tomass Brants, Emīls Bauers, Emīls Galenieks, Tomass Henilans un Aleksandrs Mališevs.

Trenera Sergeja Podoļjako komentārs:

Protams, mēs esam apmierināti ar mūsu komandu sniegumu. Kopumā, tādu rezultātu var nosaukt par gaidītu. Kaut gan spēlējām uz noguruma fona, mūsu sagatavošanās nometne Rojā sākās dažas dienas pirms turnīra starta, un puiši jau paspēja labi pastrādāt. Slodze sanāca solīda, neskatoties uz to nospēlējām daudz labu un dažādu pēc rakstura spēļu, ieguvām svarīgu pieredzi – kopumā labums no sacensībām liels. Iepriecināja darbības aizsardzībā, ielaidām mēs maz, ļoti labi darbojāmies bumbas atņemšanā. Atzīmēšu mūsu vārtsargus, viņi parādīja sevi ļoti labi. Vispār, katrā spēlē atradās savi līderi, piemēram, lieliski spēlēja aizsargs Renārs Lilavs, finālā aiz sevis veda partnerus pussargs Kristers Birkše – Kloks. Bet kopumā visi futbolisti malači, izdarīja visu, kas bija viņu spēkos, vienmēr centās parādīt maksimumu iespējamā. Atseviški atzīmēšu mūsu līdzjutējus – lūk, kas kļuva par īstu turnīra rotu! Viņu bija, laikam, cilvēku 40, un katrā spēlē atbalsts bija gan vajadzīgs, gan skaļš, gan varens. Protams, tas daudz palīdzēja, piedeva puišiem spēku – visiem liels paldies par atbalstu!

Attachment

RCRC1263