Uzvara – tās ir brīnišķīgas emocijas, pārliecība, kas ļoti noderēs turpmāk!

Trīs dienas Rojā risinājās starptautiskais festivāls Baltic Sea Cup, kurā lieliski startēja komanda SK “Super Nova” (U-12). Talantīgie cīnītāji no Andreja Perepļotkina komandas dramatiskā cīņā pierādīja, ka spēcīgāki par visiem un izcīnīja pirmo vietu! Lieli malači, apsveicam! Seši mači bez zaudējumiem, vētraini nepiekāpīgo spēļu atrisinājumi, karstas emocijas un… turnīra galvenā balva! ✌

Grupu etapā mūsu talanti aizvadīja četras spēles, kurās panāca divas uzvaras (3:1 un 6:0) un divreiz nospēlēja neizšķirti (abi mači – 1:1). Kā reiz neizšķirtās kaujas sanāca īpaši nepiekāpīgas un aizraujošas. Vispirms ar stipro “Mettu/2009″, bet pēc tam ar “Nikaru”. Treneris Andrejs Perepļotkins: “Interesantas spēles, kuras piedeva komandai pārliecību. Varējām arī uzvarēt, bet pats svarīgākais, ka komanda parādīja sevi kā kopīgs kolektīvs“.

Veiksmīgā spēle grupā atvēra ceļu uz play – off, uz pusfinālu, uz tikšanos ar “Jēkabpili”, nepiekāpīgu un fiziski spēcīgu pretinieku. Šie stiprinieki savā grupā sakāva visus! Un atkal cīņa katrā laukuma daļā, un atkal raksturs un uzvaras griba. Pie rezultāta 0:1 nostrādāja “standarts”: Kārlis Viļums ar skaistu sitienu ar galvu pārvērta stūra sitienu vārtos!

Neizšķirts, un pendeļu sērija, kura pēc sasprindzinājuma pielīdzināma, nu, teiksim, pendeļu sērijai Itālija – Spēnija. Nu gandrīz pielīdzināma. Par milzīgo Donnarummu pārvērtās lielais Toms Petrovičs, kurš kritiskā momentā atvairīja sitienu un palīdzēja komandai iekļūt finālā.

Bet tur jau gaidīja “Metta”. Spēle bija fināla cienīga: neviens negribēja piekāpties un līdz fināla svilpei cīnījās par uzvaru. Aizsardzība izrādījās veiksmīgāka par uzbrukumu, un tādēļ – 0:0 līdzīgo un pienācīgo kaujā. Atkal pendeļu sērija! Drāma necaursitamā Toma Petrovičsa vadībā! “Super Nova” vārtsargs vien ar savu dalību demoralizēja pretiniekus: iesist Tomam bija neiespējami! Mūsu puiši pendeles sita daudz pārliecinošāk, un lūk tā – uzvara! Un lūk tas – Kauss rokās! Apsveicam, malači!

Saprotams, Toms “Donnarumma” Petrovičs tika atzīts par turnīra labāko spēlētāju. Mūsu komandā par labāko atzina Kristianu Āboltiņu. Apsveicam!

Trenera Andreja Perepļotkina komentārs:

Neapšaubāmi, esam ļoti priecīgi par uzvaru. Apsveicu savus futbolistus, viņi visi lieli malači. Esmu ļoti apmierināts, ka puiši visu turnīru aizvadīja savākti, izturēti, un galvenais, vienmēr atbalstīja cits citu. Mēs bijām pa īstam Komanda, tādēļ arī uzvarējām! Ar katru maču pielikām, darbojāmies arvien vairāk saspēlēti un gudri, kas, protams, ļoti iepriecināja. Uzvara – tās ir brīnišķīgas emocijas, pārliecība, kas ļoti noderēs turpmāk. Tāda uzvaras pieredze ir ļoti vērtīga. Puiši uzzināja, ka panākums un uzvara – tā vienmēr ir nepiekāpība un smags darbs. Uzzināja un ļoti ceru, ka tagad vienmēr par to atcerēsies.

Lūk, šie neapturamie un talantīgie puiši efektīgi uzvarēja turnīru Rojā: Toms Petrovičs, Georgs Veinbergs, Artis Narnickis, Jānis Barkāns, Bruno Rutka, Reinis Pinkovskis, Raimonds Norvils, Kārlis Viļums, Mariss Šnuka, Emīls Dancis, Martins Stūrītis, Daniils Nikolajevs, Kristiāns Āboltiņš, Arvīds Rudušs, Krišjānis Staško, Raiens Zelčs un Dāvis Heinsbergs.

Attachment

TeamAPerepletkins