Uzvaram un garantējam sev Elites grupu nākamajā sezonā!

Uz mūsu mājīgo 75. skolas stadionu plūda publika. Skaistās dzeltenzilās šallēs, skaistās dzeltenzilās cepurītēs. Gandrīz tādu pat skatu es vēroju, piemēram, kaut kur Leverkūzenē, tiesa, tur stadions daudz lielāks. Bet ja nopietni, tad mums bija gaidāms karsts mačs – dzeltenzilie pret dzeltenzilajiem!

Ciemos pie SK Super Nova (U14) atbrauca komanda no Ventspils. Gaidītais no spēles nepiemānīja: mūsu uzvara ar rezultātu 3:2 (3:1)! Uzvarējām kopumā parliecināti, bet arī panervozēt nācās. Bet pats svarīgākais, Timura Leladzes komanda izpildīja galveno uzdevumu, un tagad spēlēs Latvijas čempionāta elitē nākamajā gadā. Malači, apsveicam futbolistus un trenerus!

Kā izrādījās, visi paši karstākie notikumi risinājās pirmajā puslaikā. Laukuma saimnieki ātri pārņēma iniciatīvu un aktīvi aizskrēja uzbrukumā. Viesi tam bija gatavi: FA Ventspils pārliecinoši aizsargājās un brīžiem lūkojās uz priekšu pretuzbrukumu virzienā. Viesiem izcēlās uzbrucējs Ņikita Solomonovs, kurš iznākumā divus vārtus mums iesita. Bija jūtams trenera Sauļusa Cekanaviča kvalitatīvais darbs, kurš futbolā redzējis, liekas, visu. Un cik dzeltenzilo vārtu guvumus savā karjerā redzējis pieredzējušais treneris?!

18. minūtē ieraudzīja vēl vienus. Skaistus, tehniskus, klasiskus. Enerģiskais, kā meteors, Rodrigo Ģēģermanis iedeva gudru piespēli brīvā zonā, bet tajā jau komandēja gudrinieks Georgijs Bombāns. Momentāls lēmums, un izsmalcināta skaista svece vārtsargam aiz skausta – 1:0! Meistarīgi, pa īstam pieaugušo vārti, labais, Georgij! Dzeltenzilās tribīnes atalgoja uzbrucēju ar pelnītu porciju skaļu aplausu.

Drīzumā tos pelnīti saņēma pussargs Aleksandrs Mališevs. Cilvēks-bite kārtējo reizi gudri paspēja visos laukuma punktos, darbojoties ļoti produktīvi. Ļoti gudrs darbs, malacis. Lūk, arī 21. minūtē Aleksandrs pie “standarta” ļoti gudri sevi piedāvāja, ieturēja pauzi un skaisti ar kreiso raidīja bumbu vārtos – 2:0! Teicami vārti. Atsevišķu uzslavu pelnījis centra aizsargs Arvīds Rudušs: kapteinis cieti pastrādāja pie tuvā vārtu staba un iedeva brīnišķīgu vārtu piespēli. Labais, Arvīd!

Lūk, te arī nospiest prertinieku, iesist vēl un aizmirst par nerviem. Nesanāca. Otrādi, mēs kā reiz aisardzībā uz līdzenas vietas pielaidām kuriozu kļūdu, pretinieks bez traucējuma raidīja bumbu vārtos – 2:1. Dāsna dāvana. Puiši, nākamajās spēlēs tā darīt nevajag. Ok?

Viesi, dzeltenzilie zilajā, sasparojās, aktīvi gāja cīņā, uzspieda pretošanos katrā laukuma daļā. Svarīgi bija iesist trešos vārtus, lai pretinieka uzrāviens apdzistu. Visi centās, līda uz priekšu, Daniels Zeps daudz un vērtīgi aktvizējās, Daniils Rapša cītīgi nosedza, Bombāns aizgāja no flanga uz centru un viss kļuva vēl asāk. Un izdevās, iesitām! Te vētrainus aplausus nopelnīja vispirms motorīgais Kristiāns Āboltiņš, iedodot filigrānu piespēli. Un vēl vētrainus aplausus pelnījis Ģēģermanis: Rodrigo realizēja izgājienu viens pret vienu aukstasinīgi – 3:1! Malacis, Rodrigo, teicams mačs.

Pēc mača uz foto visi trīs vārtu autori stādījās priekšā kā īsts neapturams trio, vai nav tiesa?! ;)

Labs, akktīvs, rezultatīvs puslaiks. Domājās, pēc pārtraukuma turpinājums būs tāds pats. Bet nē, otro pusi laukum saimnieki kopumā aizvadīja neizskatīgi. Spēle pajuka, viesi turpināja cīnīties bez apstājas, un mēs iznākumā pārgājām uz individuālām darbībām. Momenti, protams, bija, reaktīvie Maksims Goluboks un Bombāns efektīgi aizlidoja no sedzējiem un gatavoja iespējas partneriem. Bet apspēlēt vārtsargu nekādi neizdevās.

Lūk, strādīgie puiši no Ventspils par izklaidību arī sodīja. Spēles beigās pēkšņi gadījās pendele, un rezultāts kļuva minimāls. Sitiens no “punkta”: vārtsargs Toms Petrovičs, malacis, skaisti to atvairīja, bet uz atkārtotu sitienu nepaspēja reaģēt – 3:2. Un pēdējās minūtes pēkšņi pārvērtās karstās!

Vispār, nopietnas iespējas izglābties viesiem nebija. Mūsu puiši uzvilkās un pretiniekam neko neatļāva. Cita lieta, pie 3:1 un acīmredzama pārākuma novest lietu ldz 3:2 pavisam neprasās. Puiši, nākamajās spēlēs tā darīt nevajag. Ok?

Galvenais, uzvara! SK Super Nova izvirzījās pirmajā vietā un divas kārtas līdz finišam garantēja sev iekļūšanu elitē nākamajā gadā. To bija ļoti svarīgi izdarīt – komanda to pārliecinoši izdarīja. Malači! Bet tagad nevajag atslābināties, atlikušas vēl divas spēles, un tās vajag nospēlēt tā, lai līdzjutēji priecātos un atkal dāvātu fubolistiem vētrainus aplausus.

Gaidām labu un uzvarošu sezonas noslēgumu! Veiksmi, puiši.

#SuperNova #U14 #futbols #uzvara #apsveicam #malači

Attachment

61F0F8F8-A960-4F15-9DAE-3303782F8F6A