Uzvarējuši mēs pagaidām esam tikai dzimtajās sienās…

Sestdien, 23. septembrī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta trīsdesmitās kārtas ietvaros Sergeja Golubeva komanda tiksies ar klubu BFC “Daugavpils”. Spēle notiks Salaspilī, sākums – 16:00. Ieeja bez maksas. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Mums atlikušas vien četras spēles mājās, un, ja jūs vēl tomēr sapņojiet ieraudzīt mūsu komandas uzvaras, tad jums noteikti jāsteidzas uz Salaspili! Uz tikšanos! 

Viss tādēļ, ka savas divas uzvaras turnīrā mēs panācām tieši mājās. Rādās, ja arī gaidīt turpinājumu un sapņot par jauniem trīs punktiem, tad mājas stadions kā reiz tam domāts. Un tiešām – mums sen laiks iesist un uzvarēt! Visiem acīmredzams, ka bezdibenis spēlē starp “otrā piecinieka” komandām nav, vēl jo vairāk tā nav tādā gigantiskā mērogā, kāda aina skatāma turnīra tabulā punktu starpībā. Kaut gan, bez šaubām, tabula – vienmēr labākais rādītājs tam, ko katra komanda pelnījusi.

Bet tieši pēc rādītā spēlēs SK Super Nova Salaspils noteikti pelnījusi vairāk. Pelnījusi un noteikti var atņemt punktus simpātiskajai komandai no Latgales, kura, starp citu, ir ļoti motivēta – priekšpēdējo vietu ieņemt pavisam negribās. Cits jautājums, ka BFC “Daugavpils” turnīra perspektīvas mums neinteresantas: mums pašiem gribas, visbeidzot, atcerēties – kas tas tāds iesistie vārti un uzvara! Kādas emocijas šie notikumi vispār atnes?! Mēs par to pavisam esam aizmirsuši… 

Bet, varbūt, pateicoties jūsu labam atbalstam, 23. septembrī mums tomēr viss izdosies?! Gribās ticēt. Gribās, lai jums, draugi, pēc fināla svilpes būtu patīkamas emocijas. Jūs tās noteikti esat pelnījuši. Tiekamies! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

 

Attachment

IMG_4977