Varbūt, atņemsim punktus līderim?!

Svētdien, 6. augustā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmit piektās kārtas ietvaros Sergeja Golubeva komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Riga” FC. Sākums – 18:00. Ieeja bez maksas. Uz Salaspili brauc turnīrā līderis un galvenais pretendents uz čempionu titulu. Favorīts acīmredzams. Bet kurš zin, ja nu pēkšņi mūsu komanda sabojās noskaņu klubam-gigantam?! Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji!

Pārnestās spēles ar “Valmieru” (Uzmanību! Šo spēli atkal pārnesa, šoreiz uz 27. septembri) dēļ mūsu komanda sen bez spēļu prakses. Pēdējo reizi mēs mājās spēlējām 21. jūlijā, un lūk, atkal atgriežamies Salaspilī. Atgriežamies ar cerību uz skaļu sensāciju, tādēļ, ka futbolā iespējams viss. Nepadoties jau līderim vēl pirms starta svilpes?! Mūsu komanda nekad vēl savā vēsturē nav atņēmusi punktus “Riga”, tas palicis vienīgais tāds klubs elitē. Varbūt tagad?!

Protams, komandu klase ļoti stipri atšķiras. “Rīdzinieki” tikko sajūsmināja visus Latvijas futbola cienītājus ar uguņojošu uzvaru Konferences Līgā, iekļūstot nākamajā raundā burtiski “ar karodziņa krišanu”. Apsveicam “Riga” FC ar šo brīnišķīgo maču, vienmēr īpaši iespaidīgi, kad raksturs un ticība noved iznākumā pie panākuma. Lūk, tieši šīs kvalitātes ļoti vajadzīgas laukuma saimniekiem 6. augustā, lai sabojātu noskaņojumu draudīgajam favorītam.

Nāciet uz stadionu! Favorīts acīmredzams, bet jebkura spēle sākas pie rezultāta 0:0. Tātad, viss iespējams. Vēl jo vairāk pie jūsu vētrainā atbalsta, dārgie līdzjutēji. Tiekamies!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_3914