Varbūt iespēsim vēl vienu neticamu sensāciju?!

Svētdien, 23. oktobrī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta trīsdesmit trešās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda Salaspilī tiksies ar klubu RFS. Sākums – 14:00. Ieeja bez maksas. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji!

Ciemos pie mūsu komandas brauc čempions. Klubs, kurš jau dāvājis Latvijas futbola cienītājiem īstu futbola rudeni, kāds pie mums nav bijis ilgus trīspadsmit gadus. “Heart”, “Istambul Basaksehir” jau viesojās Rīgā, pavisam drīz atbrauks “Fiorentina”. Bet pirms braukšanas uz Salaspili – Latvijas Kausa fināls, pēc mūsu spēles – izbraukums uz Edinburgu. Grafiks RFS ļoti piesātināts un sarežģīts, un komanda atzīstami ar to tiek galā. Nav šaubu, ka mūs gaida ļoti smags eksāmens, bet vienmēr īpaši interesanti sacensties ar tiešām klasisku pretinieku.

Sacensties un pacensties sagādāt laukumā tam lielas problēmas! Jo vairāk, ka mūsu komandai kas tāds jau izdevies, mēs jau reizi stipri sabojājām noskaņojumu draudīgajam favorītam. Lielisko uzvaru viesos, kuru SK Super Nova Salaspils panāca pār RFS 7. augustā, aizmirst nav iespējams, tā vienmēr ar zelta burtiem ierakstīta mūsu kluba vēsturē. Tātad, izsist punktus spēlē ar klasisku pretinieku iespējams, un mēs jau to esam pierādījuši!

Protams, sarīkot vēl vienu neticamu sensāciju būs ļoti grūti, bet nekā neiespējama nav. Mūsu turnīra situācijā mums jāsapņo par punktiem jebkurā spēlē, pat tādā, kur favorīts bezierunu un visiem acīmredzams.

Godājamie līdzjutēji, laipni lūgti uz stadionu! Mums atlikušas vien divas mājas spēles šajā neaizmirstamajā sezonā un mums ļoti gribas tās aizvadīt kopā.

Redzēsimies stadionā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

39DE4805-0441-4547-AD5C-1C334523F5E5