Vicečempions sāk jaunu sezonu!

Draugi, laiks pašam skaistākajam futbolam pienācis! Jau rīt, piektdien, 15. aprīlī sāksies SIEVIEŠU FUTBOLA LĪGA! Jauns čempionāts, jauna sezona, jaunas emocijas! Turnīrā ņems dalību septiņas komandas, starp kurām, saprotams, arī mūsu neapturamās meitenes – SK Super Nova/RTU, Latvijas vicečempions!

Kā reiz mūsu komanda atklāj čempionātu; rīt, 15. aprīlī (sākums – 13:00, “Auda” stadions, Ķekava). Novēlēsim panākumus un veiksmi mūsu komandai! Pagājušajā sezonā mūsu brīnišķīgās meitenes, par kurām mēs ļoti pārdzīvojam un par kurām lepojamies, aizvadīja lielisku sezonu, spīdoši izcīnot sudraba medaļas – lai jaunā sezona būtu vēl labāka un interesantāka! Veiksmi, mēs jums ticam!

Pirms čempionāta starta notika liela preses konference ar visu klubu dalību. SK Super Nova prezidents Jānis Engelis pastāstīja par mūsu komandas plāniem sezonai un daudz ko citu. Stāstu par SK Super Nova/RTU un J. Engeļa komentāru skatieties Sieviešu futbola līgas 2022 preses konference | #SIRDSLIETA – YouTube (no 23:15).

Vēlreiz vēlam veiksmi mūsu komandai, klasiskas spēles un jaunas uzvaras! Jums viss pa spēkam, SK Super Nova /RTU meitenes! Uz priekšu!

Plašāk – Sezonu atklās Sieviešu futbola līgas čempionāts – Latvijas Futbola federācija (lff.lv)

#SuperNova #SuperNovameitenes #futbols #Sirdslieta #Sieviešufutbols