Vidzeme čempioni – tas ir ļoti labi!

Latvijas klubi – giganti vēl tikai sapņo par pagodinošām trofejām, bet SK Super Nova/Sigulda (U11) pagodinošo trofeju jau izcīnījusi! Agra Leļa neapturamā komanda kļuvusi par Vidzemes čempionu! Malači, teicams sasniegums, apsveicam futbolistus un trenerus!

Ogrē notika Vidzemes jaunatnes festivāla Fināls 2012.g dz. zēniem. Cīņā par pirmo vietu piedalījās uzreiz divdesmit deviņas komandas. Uzskaitīt visus futbolistus un trenerus – nepietiks vietas jebkurai lappusei feisbukā. :) Sešus sacensību posmos gaidīja dalībniekus, bet pēc tam spēcīgāko astotnieks izgāja fināla stadijā un tur sacentās par medaļām. Finālā piedalījās Ogres NSC, FC Real Pro/BSCC Ikšķile, FS Garkalne, Valmieras FC/VSS, FK Smiltene/BJSS, FC Gauja, Madonas BJSS komandas. Lūk, tur jau mūsu neuzvaramie puiši nevienam neatstāja cerības: 5 spēles – 5 uzvaras! Tikai divās spēlēs pretinieki spēja mums iesist, bet vispār rezultātiem bija jāiepriecina prasīgo treneri Agri Leli un, galvenais, vienmēr emocionālos un brīnišķīgos mūsu līdzjutējus – 2:0, 7:1, 3:0, 4:0, 2:1! Tādā pat viesuļvētras stilā “Barcelona” uzvar visus pēc kārtas! ;) 

Puiši ir ieguldījuši lielu darbu treniņos, kas nodrošināja rezultātu fināla. Lepnums un prieks par ik katra puiša pašatdevi laukumā.

Iznākumā spēcīgāko trijnieks izskatās šādi:

1.vieta: Sk Super Nova/Sigulda

2.vieta: Ogres NSC

3.vieta: FC Real Pro/BSCC Ikšķile

Par mūsu komandas MVP tika atzīts Jānis Turlajs. Malacis, apsveicam, tā turēt!

Un vispār, mūsu talantīgie spēlētāji, protams, lieli malači. Liels paldies SK Super Nova/Sigulda spēlētājiem Mārim Dancim, Ernestam Langenfeldam, Jānim Turlajam, Krišam Gaidukam, Rodrigo Ozolam, Ričardam Ķerusam, Matīssam Fībigsam, Miķelim Markvartam, Kārlim Kalniņam, Ričardam Penkam, Evertam Osim un Reinim Bērziņam. Mēs lepojamies ar visiem!

Paldies futbolistu vecākiem par atbalstu komandai. Tas nodrošina zēnu attīstību ne tikai futbolā. Un vēlreiz apsveicam visus ar uzvaru. Jaunas uzvaras jau pavisam tuvu!

Pateicamies R. Penka par vienmēr enerģisko atbalstu un palīdzību, paldies!

#SuperNova #Sigulda #U11 #VidzemesFutbols #JaunatnesFutbols #SuperNovaSigulda #futbols #malači #apsveicam

Attachment

IMG_6123