Viens no galvenajiem pirmās līgas favorītiem panāca pārliecinošu uzvaru

Trešdien, 4. augustā, SK “Super Nova” futbolisti aizvadīja kārtējo “Optibet” Nākotnes līga maču. Latvijas Čempionāta ceturtās kārtas ietvaros Andreja Lapsas komanda viesos tikās ar klubu “Auda”. Viens no galvenajiem pirmās līgas favorītiem panāca pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:0 (3:0).

Spēle mūsu komandai, diemžēl, nevedās no paša sākuma. Ļoti ātri un kaut kā pārāk viegli “Auda” izmantoja standarta stāvokli: koncentrācijas zaudēšana, un kāds no laukuma saimniekiem precīzi sita ar galvu – 1:0. Drīzumā “Auda” atkal izcēlās, kad mūsu puiši kļūdījās pozicionāli – 2:0. Līdz pārtraukumam laukuma saimnieki rezultātu padarīja par lielu. Var stādīties priekšā, kāds bija mūsu puišu noskaņojums. “Audas” spiediens bija viegli paredzams arī pirms spēles, bet tomēr nekādus pārāk nopietnus spēles rēbusus laukuma saimnieki nepiedāvāja. Viņi vienkārši gudri izmantoja apbēdinošas pretinieka kļūdas.

Spēles otrā puse arī iesākās ar “Audas” vārtiem. Saprotams, ka intriga mačā sen zudusi, un varēja pilnībā atbrīvoties un pacensties vienkārši spēlēt futbolu. Un, lūk, tas “Super Novai” beidzot sanāca labi. Izdevās gan simpātiski kombinēt, gan gudri pārvietoties, gan pieņemt interesantus lēmumus, gan nostādīt strupceļā favorīta aizsardzību. Un vārtu momenti arī tūlīt sāka parādīties! Bīstami sita gan Artjoms Troickis, gan Oskars Rubenis, gan citi. Bet, diemžēl, iesist mūsu puišiem šodien nebija lemts. Te apbēdinoša kļūda, te vārtsarga droša darbība, te elementāra nepaveikšanās…

Žēl, ka nesanāca iesist, bet lūk, šis nogrieznis (spiediens, mobilitāte, kustība, ne slikta savstarpēja samainīšanās) parādīja, ka kvalitatīvu futbolu “Super Nova” parādīt var. Cita lieta, ka nogrieznis – tas, protams, nepietiekami. Nepieciešama šāda saturība visu 90 minūšu laikā, un uz to mūsu puišiem nepieciešams tiekties. Var, puiši, lūk tas, noteikti!

Bet kā gudri realizēt savas iespējas, parādīja kā reiz “Auda”, mača beigās izmantojot vēl vienu “standartu”. Sagrāve, Protams, tas, tā sakot, sāpīgi. Bet arī to vajag pārvarēt un virzīties tālāk. Viss gadās. Uzvaras atnāks! Obligāti.

OPTIBET NĀKOTNES LĪGA. 4. kārta

Auda – Super Nova – 5:0 (3:0)

Super Nova: Balodis, Tolstojs, Lamša (Korotkevičs, 81), Šakurovs, Cīrulis, Kauliņš, Žuravļovs, Rubenis, Sprukulis, Troickis, Brics (Semjonovs, 68)

Attachment

IMG_E8121