Vienu reizi Tukumu mēs jau uzvarējām. Varbūt vēlreiz spēsim?!

Svētdien, 17. septembrī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmit devītās kārtas ietvaros Sergeja Golubeva komanda viesos tiksies ar klubu “Tukums 2000/Telms”. Sākums – 16:00. Biļetes var iegādāties stadionā. Pēc pauzes mūsu komanda atgriežas čempionātā, un gribas ticēt, atgriezīsies veiksmīgi un gūs punktus. Varēsim vai nē?!

Punkti nāk mums ar tādām lielām grūtībām, ka uzreiz pat neatcerēsies, kad mēs tos ieguvām. Protams, ko tādu ne visai patīkami kā rakstīt, tā arī lasīt. No otras puses, nevar jau kas tāds turpināties pastāvīgi! Vēl jo vairāk, uzvējo optimisms, ka mūsu spēles kvalitāte pēdējos mačos bija pilnībā pienācīga, un tikai realizēt savus momentus nekādi nesanāca. Tad, puiši, iesitīsim svētdien!

“Tukumam” mēs taču iesitām arī agrāk. Šī komanda šosezon pelnījusi pašus labākos vārdus, tā līdz pat šim laikam cīnās divās frontēs – pavisam drīz mūsu pretinieku gaida Latvijas Kausa pusfināls. Malači, veiksmi un sensacionālu iekļūšanu finālā. Bet tieši 17. septembrī ļoti gribās sarūgtināt stipro un cienīgo pretinieku. Tad ticēsim, ka izdosies. Tomēr, tieši “Tukums” – viena no divām komandām, kuras SK Super Nova Salaspils šajā sezonā uzvarējusi…

Brauciet uz Tukumu, godājamie līdzjutēji, pastaigājieties pa skaisto un mājīgo pilsētu un atbalstiet mūsu komandu. Mēs ļoti pacentīsimies iepriecināt jūs ar vārtiem un punktiem! Uz tikšanos!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_4925