Viesos jāvāc punkti!

Trešdien, 5. aprīlī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta ceturtās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda viesos tiksies ar klubu FS “Jelgava”. Sākums – 17:00. Biļetes var iegādāties šeit (TIKAI internetā!): https://www.fsjelgava.lv/biletes Ļoti svarīga un grūta spēle ar virslīgas debitantu. Spēle, kurā nedrīkst ļaut sev būt nesavāktiem.

Tas būs pavisam ne vienkāršs izbraukuma mačs. Klubs no Jelgavas atzīstami startējis, katrā spēlē atkodās un bojāja nervus pat neapšaubāmiem favorītiem. Asa, dzeloša komanda, kura spēlē vienkārši, pašaizliedzīgi un līdz galam. Nav šaubu, ka trešdien jelgavnieki sapņos par punktiem – mūsu uzdevums izdarīt visu, lai tāds sapnis par sapni tikai ar paliktu!

Pēc ļoti nepatīkamās neveiksmes Daugavpilī mūsu komandai, protams, ir, ko pierādīt sev, un mūsu līdzjutējiem. Ļoti gribās reabilitēties un pierādīt, ka izgāšanās iepriekšējā kārtā bija no kategorijas “melnā diena, kas gadās visiem”. Puiši, īstais laiks sisties, cīnīties ar visiem spēkiem un pirmo reizi sezonā uzvarēt viesos! 

Mēs varam. Noteikti varam. Aiziet! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

 

Attachment

262D1DC5-E142-4DB1-ABD7-7801F64E381D