Viesos Liepājā: kopējo duēli SK Super Nova uzvarēja!

Uzreiz četras SK Super Nova komandas šajās dienās viesojās Liepājā. Vietējā futbola skola labi pazīstama ar savām spēcīgajām komandām un talantīgiem spēlētājiem. Nepārsteidz, ka kontroles spēles ar tik principiālu pretinieku vienmēr vērtīgas un interesantas. Patīkami atzīmēt, ka kopējo duēli SK Super Nova uzvarēja: četras spēles, divas uzvaras, zaudējums un neizšķirts. Malači!

U17. Skaisti Černova vārti un nepiekāpīga saķeršanās: 1:1

Laikam, pašu pieaugušāko komandu kauja tika gaidīta ar pašu lielāko interesi. Gaidas nepievīla: 90 minūtes asuma un spriedzes. Pirmajā puslaikā laukuma saimnieki izskatījās labāk, likumsakarīgi atklaja rezultātu. Viesiem neizdevās sakārtot komandas darbības, Damira Onacka pūles, kurš spēlēja klasiski un gudri, izrādījās nepietiekami. Palīdzība aktīvajam Damiram nāca pēc pārtraukuma! Edgara Fjodorova komanda beidzot sāka spēlēt tā, kā gribēja treneris: ātri, mobili un enerģiski. Momenti sāka parādīties bieži, bet te kļūda, te pārliktnis… Kamēr negadījās šiks Kristiāna Černova soda sitiens: varens un skaists šāviens, bumba ietriecās “devītniekā”! Malacis, Kristiān, brīnišķīgi vārti! Mača izskaņā uzbrucējs gandrīz atkārtoja savus vārtus – skaistuli: tāds pats soda sitiens, bet šajā reizē vārtsargs bumbu no “devītnieka” neticamā veidā sasniedza. Uh… Iznākumā neizšķirts, realizācijas mums pietrūka: K. Artjomova un D. Radzenieka iztrūkums (un vēl R. Kukuļa, kurš šajā reizē iesita Liepājai citā komandā) atainojās uzbrukuma potenciālā. Darba process turpinās, svarīgas informācijas E. Fjodorovam kļuva vēl vairāk, un nav šaubu, ka secinājumi būs pareizi, un tie obligāti dos augļus nākamajās spēlēs.

U16. Iesitam trīs, bet uzvaram minimāli: uzvara 3:2!

Interesanta un rezultatīva izrādījās Andreja Perepļotkina komandas spēle. Kaujas ar liepājniekiem vienmēr ir asas un nervozas, tā bija arī šoreiz. Un tomēr mūsu puiši izrādījās precīzāki: rezultatīvajiem K. Komarovska, R. Kukuļa un A. Juziča sitieniem laukuma saimnieki spēja atbildēt tikai ar diviem vārtiem. Vispār, “tikai” ne visai pareizs vārds: divus ielaist vienalga daudz, un A. Perepļotkins, bez šaubām, sacīja par to saviem futbolistiem…

U15. Ponomarjova koncerts: hat-trick un uzvara 3:0!

Bet, lūk, Segeja Podoļjako komanda aizsardzībā darbojās kā reiz stingri un kvalitatīvi. Visi palīdzēja cits citam, un tas uzreiz noteica gala iznākumu. Un vēl to noteica Ņikitas Ponomarjova “koncerts”! Pussargs-brīnumdaris, kurš māk un mīl pārsteigt publiku un pretiniekus ar tehniskiem fokusiem, arī šajā reizē spīdēja, kā brīnumsvecīšu uguntiņas. Trīs vārti, un visi skaistuļi – bravo, Ņikita, efektīgs hat-trick! Sākumā Ņikita gudri noslēdza tālo vārtu stabu, pēc tam ar izsmalcinātu uzgriezienu dāsni dāvāja vārtsargam “parašutu”, bet noslēdza izrādi ar brīnumainu solo izgājienu, atstājot pretiniekus un vārtsargu atpūsties maliņā un raidot bumbu jau tukšos vārtos. Tā turēt, Ņikita!

U13. Laba mācībstunda: daudz neiesita, daudz ielaida; zaudējums 1:6

Mūsu paši jaunākie puiši šajā izbraukumā saņēma vērtīgu mācībstundu. Vispār, lielais rezultāts nav visai taisnīgs: mūsu puišiem vārtu momentu bija pietiekoši. Pašā debijā, piemēram, neizdevās realizēt pendeli. Laukuma saimniekiem veicās vairāk: atklāja viņi rezultātu, pateicoties kuriozam bumbas raidījumam savos vārtos… Vienīgo bumbu liepājnieku vārtos iesita R. Kočerigins. Malacis! Iznākumā zaudējums, bet patreiz svarīgi, ka treneri redzēja lietā visus spēlētājus, kuri pat vienā spēlē jau iemācījās daudz ko. Un nākamajā reizē kļūdu noteikti izdarīs mazāk.

#SuperNova #futbols #2023