Visu gadu mēs gājām uz šo spēli!

Sestdien, 12. novembrī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Pēdējās, čempionāta trīsdesmit sestās kārtas ietvaros, Aleksandra Koliņko komanda viesos tiksies ar klubu “Metta”. Spēle notiks Hanzas skolas stadionā, sākums – 13:00. Par šīs spēles svarīgumu nav jēgas daudz spriest. Mēs visu garo un smago sezonu gājām uz šo maču, kurš noteiks, vai mēs turpināsim cīnīties par tiesībām spēlēt virslīgā 2023. gadā, vai nē. Daudzējādā ziņā tieši šī spēle – gada spēle priekš SK Super Nova Salaspils!

Kā visiem zināms, mūsu komanda šajā sezonā debitēja Latvijas klubu futbola elitē. Debitantam vienmēr smagāk par visiem, ne nejauši daudzi (bet labāk teikt – lielākais vairākums!) vēl pirms čempionāta starta bez ierunām sūtīja mūs atpakaļ uz pirmo līgu. Neviens no pareģotājiem neparedzēja, ka SK Super Nova Salaspils saglabās intrigu līdz pēdējai kārtai! Bet mēs to izdarījām, kaut arī pat tāds uzdevums no visa kluba prasīja milzīgu piepūli. Bet mēs ticējām panākumam, ticējām komandai, un turpinām ticēt tagad, sezonas izšķirošajā momentā!

Protams, spēle sestdien būs ļoti smaga un saspringta. Pretinieks kā reiz cīņā par izdzīvošanu neticami pieredzējis: praktiski katru gadu “Metta” ļoti tuvu pazemināšanai klasē, un tomēr pastāvīgi paliek virslīgā. Tā ir svarīga pieredze, gadiem uzkrāta. Mēs brīnišķīgi saprotam visu uzdevuma smagumu, bet jebkurā gadījumā izdarīsim laukumā visu, kas mūsu spēkos. Sisties un vēlreiz sisties no pirmās sekundes un līdz pēdējai – savādāk tādās kaujās nedrīkst. Kā viss iznākumā saliksies, nezin neviens – futbolā iespējams viss. Bet nospēlēt šīs 90 minūtes mums jāspēj tā, lai pie jebkura iznākuma mačā mēs skatītos lepni un mums nebūtu par ko sev pārmest.

Mēs ļoti gaidām mūsu līdzjutējus stadionā 12. novembrī. Tādā svarīgā momentā jūsu atbalsts ir nepārvērtējams. Jūs, draugi, jau ļoti daudz reižu esat palīdzējuši komandai grūtajā sezonā, un mēs iznākumā esam nonākuši līdz izšķirošajam mačam. Būsim kopā arī pašā svarīgākajā gada momentā!

Uz tikšanos stadionā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

06525500-972D-455E-9E8E-07E156A8107F DE0CF09A-011D-49B6-9D2F-BA2E01709E11