Vlada un Rebeka iesit, komanda uzvar!

Svētdien, 22. maijā, kārtējo maču SIEVIEŠU FUTBOLA LĪGA ietvaros aizvadīja SK Super Nova/RTU futbolistes. Čempionāta sestās kārtas ietvaros Edgara Kārkliņa komanda tikās ar klubu “Iecava”. Mūsu komanda panāca pelnītu uzvaru ar rezultātu 2:0 (1:0)! Apsveicam!

Vārtus vicečempiona labā iesita Vlada Kozlova un Rebeka Tīle, apsveicam!

Pēc apbēdinošās neveiksmes iepriekšējā kārtā šodien svarīgi bija obligāti uzvarēt. Mūsu komanda ar pirmajām minūtēm ieguva pārsvaru, un pirmā puslaika vidū atklāja rezultātu. Neapturamā Vlada Kozlova atzīmējās ar precīzu sitienu – 1:0!

Pēc pārtraukuma mūsu komandas spiediens kļuva vēl spēcīgāks. Bīstami bija “standarti”, Emīlija Sofija Druviņa pastāvīgi turēja saspringumā pretinieka aizsardzību, pārējās ļoti gudri un pašaizliedzīgi palīdzēja. Vispār, noraudzīties mūsu meiteņu darbībās bija patīkami: gudri uzbrukumi, efektīgas māņu kustības, prasmīgs darbs flangos. Piemēram, Karina Kobzeva kreisajā flangā, liekas, vispār nezaudēja nevienā divcīņā. Un, pieļausim, Jana Bulmeistere lasīja spēli, kā atvērtu grāmatu. Visi lēmumi ļoti lietišķi!

Ļoti vērtīgi spēlēja visas futbolistes, bet otros vārtus iznākumā iesita Rebeka Tīle. Viņa stipri pārsteidza viesu vārtsardzi ar skaistu raidījumu no soda sitiena – 2:0! Starp citu, apburošā Rebeka pēc spēles drosmīgi piekrita atbildēt uz nedaudziem mūsu jautājumiem – paldies, Rebeka! Viņa pastāstīja gan par maču kopumā, gan par saviem vārtiem, un vēl novēlēja veiksmi mūsu galvenajai komandai virslīgā. Vēlreiz bravo, Rebeka!

Apsveicam mūsu komandu ar labu uzvaru un novēlam veiksmi nākamajās spēlēs. Mūsu meitenes vienmēr labākās un spēcīgākās!

SIEVIEŠU FUTBOLA LĪGA. 6. kārta

SK Super Nova/RTU – FK Iecavā – 2:0 (1:0)

SN: Skļemenova, Pelse, Kobzeva, Gaiķe, Vitmore, Tīle, Giržda, Sin. Redzoba (San. Redzoba, 84), Bulmeistere, Kozlova, Druviņa (Želve, 73).

Vārti: 1:0 Kozlova (29), 2:0 Tīle (59).

#SuperNova #SuperNovameitenes #futbols #Sirdslieta #Sieviešufutbols

Attachment

743EEDCD-D588-46EF-B110-361376E486DA