Zēnu Futbola Festivāla A grupa.

Zēnu Futbola Festivāla pirmajā kārtā tikāmies ar Šitika Futbola skolas pārstāvjiem. U-10 komandu cīņā viegli sasniedzām uzvaru ar rezultātu 9:1. Nākamā spēle U-11 vecuma grupā atņēma mums daudz spēku, ilgi nevarējām dubultot rezultātu, kas tā arī palika līdz spēles beigām– 1:0 par labu SK Super Nova. U–12 grupā mūsu komanda izvirzījās vadībā, bet nespēja noturēt pārsvaru un nācās atzīt pretinieka pārākumu ar rezultātu 1:3.

Sestdien spēlē pret Liepājas komandām U–10 vecuma grupā zaudējām izšķirošus punktus. Pēc samērā vieglas pirmās dienas pretinieks mūs pārsteidza ar spēles taktiku, kurai mūsu komanda  nebija gatava, kā arī ar momentu realizāciju. Pēc diviem ielaistiem vārtiem visu spēli palikām iedzinēju lomā un nespējām realizēt savus momentus. Līdz ar to gala rezultāts- zaudējums 2:5. U-11 vecuma grupā spēle noslēdzās ar rezultātu 1:3. Pretiniekiem izdevās ātri panākt 3 vārtu pārsvaru. Tomēr otrajā puslaikā puiši izlīdzināja spēli un vairāk draudēja Liepājnieku vārtiem. U–12 komanda svinēja uzvaru ar rezultātu 1:0.

Sestdienas vakara spēlēs tikāmies ar Tukuma futbolistiem. U–10 vecuma grupā, pēc negaidīta zaudējuma, komanda spēja atjaunoties un novadīja turnīra labāko spēli- uzvarēja ar rezultātu 2:1. U-11 vecuma grupas spēlē komanda izvirzījās vadībā, bet nespēja dubultot panākumu, divi pretinieka pretuzbrukumi un jau bijām iedzinēju lomā. Trešie ielaistie vārti bija likumsakarīgi- komanda centās izlīdzināt rezultātu, bet neizdevās. Šajā ziņā pretiniekiem paveicās vairāk- rezultāts 3:1 par labu tukumniekiem. Līdzīgs scenārijs aizritēja spēlē U–12 komandai. Daudz nerealizētu iespēju pie labvelīga rezultāta un beigās 1:3 un trīs punkti Tukuma komandai.

Noslēdzošā turnīra diena sākās ar cīņu pret Rēzeknes futbolistiem. U–10 vecuma grupā komanda joprojām daudz kļudījās, bet uzbrucēji labi pildīja savus pienākumus 5:3 par labu mums. U–11 komanda pēc ielaistiem vārtiem spēja pārkārtoties un otro puslaiku novadīja ar labu sadarbību visās laukuma daļās. Aizsargi aktīvi atbalstīja komandu uzbrukuma veidošanā un uzvāra ar  2:1. U–12 vecuma grupas spēlē mūsu komanda apstiprināja „favorīta statusu” uzvarot ar rezultātu 4:1.

Pirms pēdējās spēles bija skaidrs, ka Daugavpils futbolisti ir sīvākie konkurenti cīņā par pjedestālu. Kaut gan pastāvēja cerība uz sudraba godalgām. U–10 vecuma grupā daugavpilieši spēja sadalīt spēli uz fragmentiem un panākt vajadzīgo neizšķirtu rezultātu 1:1. U-11 vecuma grupai, neskatoties uz to, ka mūsu komanda paradīja labāko spēli šajā turnīra, viens Daugavpils komandas pretuzbrukums pārsvītroja visas cerības uz medaļām. U-12 grupas spēlē neko vairs nevarējām mainīt, nācās samierināties ar vietu ārpus pjedestāla, rezultāts 0:1 par labu Daugavpilij.

SK Super Nova savas debijas gadā ZFF A grupā izcīnīja 4. vietu. Šo rezultātu var vertēt no dažādām pusēm, bet viennozīmīgi skaidrs, kā šīs turnīrs nav līdzīgs nevienam citam. Katra komanda gatavojas spēlei kā pedējai un spēles gala rezultātu prognozēt bija sarežģīti. Kā negatīvu faktu var minēt laukuma kvalitāti, tomēr mēs gatavojamies uz makslīgiem segumiem, kas nedod iespēju realizēt to, ko komandas spēj. No pozitīvajiem momentiem tas, kā šādi pasākumi vieno gan atsevišķas komandas, gan klubu kopumā. Apmierināja komandas spēles kvalitāte un tās potenciāls. Paldies vecākiem par atbalstu šai lieliskā pasākumā.

http://www.lff.lv/lv/zinas/zenu-futbola-festivals/fk-liepaja-lsss-treso-gadu-pec-kartas-triumfe-zenu-futbola-festivala-a-grupa

 

Salacgriva-5 Salacgriva_72 Salacgriva-11 Salacgriva_23 Salacgriva-6 Salacgriva-2unnamed

Attachment

unnamed Salacgriva-2 Salacgriva-6 Salacgriva_23 Salacgriva-11 Salacgriva_72 Salacgriva-5 unnamed