2022. Sākas sagatavošanās periods

SK “Super Nova” futbolisti spēruši soli jaunajā, 2022. gadā, labā noskaņojumā. Un pavisam drīz pie labā klāt nāks arī īsts darba noskaņojums! Jau sestdien, 8. janvārī, mūsu komanda aizvadīs pirmo treniņu un atklās “pirmssezonu”. Sākas ļoti svarīgs etaps – pirmssezonas periods, kurš aptvers lielu darba apjomu dažādos līmeņos.

Pilnā gaitā turpinās kluba licenzēšanas process dalībai Latvijas čempionāta Virslīgā. Darbs sarežģīts un skrupulozs, un mēs visi ticam, ka tas noslēgsies tā, kā arī jābūt – pozitīvi. Un cerams nekas netraucēs mūsu klubam pavisam drīz piedzīvot vēsturisku momentu – SK “Super Nova” debiju Latvijas klubu futbola elitē!

Pirmo mini-treniņnometni SK “SK Super Nova” futbolisti aizvadīja vēl decembrī, bet tagad, tā teikt, “pirmssezona” ņem savas tiesības pēc pilnas programmas. 8. janvārī futbolistus gaida testi, kuri nepieciešami startam kvalitatīvam sagatavošanās darbam. Par treniņu gaitu mēs ziņosim mūsu līdzjutējiem, kā, bez šaubām, arī par kontroles spēlēm un izmaiņām sastāvā. Tā, jau janvārī plānotas trīs pārbaudes spēēles ar virslīgas klubiem. Nu un selekcijas jautājumi vispār pauzes nepazīst, arī šajā virzienā darbs rit bez apstāšanās.

Pagaidām mēs oficiāli paziņojam par dažām izmaiņām mūsu kluba treneru štābā. SK “Super Nova” galvenais treneris – Andrejs Lapsa, kura vadībā mūsu komanda sasniedza pagaidām pašu skaļāko panākumu savā vēsturē. Par viņa palīgu paliek pieredzējušais Igors Korabļovs, kuru stādīt priekšā Latvijas līdzjutējiem nevajag.

Bez tam, treneru korpusu papildināja Andrejs Perepļotkins, talantīgs jaunais speciālists, kura spēlētāja karjera (tai skaitā, Latvijas izlasē un “Skonto”) bija veiksmīga un produktīva. Par vārtsargu treneri kļuvis pieredzējušais speciālists Aleksandrs Proskurņins, kurš ļoti kvalitatīvi strādājis daudzos klubos, kā arī Latvijas izlasē. Par fiziskās sagatavotības treneri strādās pieredzējušais speciālists Uģis Viļums.

Mēs novēlam panākumus un veiksmi SK “Super Nova” treneru štābam šajā ļoti interesantajā, bet arī ļoti grūtajā sezonā. Lai izdodas maksimums iespējamā!

Attachment

lff_onl_supernova_saldus_17102021_57_51602632415_o