Bombāns un Goluboks izlasē izceļas, malači

Arvien mazāk laika atliek līdz aizraujošajam Baltijas Līgas finālam, kurā SK Super Nova (U15) viesos spēlēs ar Lietuvas komandu NFA BE 1. Sestdien, 30. septembrī, Kauņā, sākums – 12:00. Tas tiešām būs interesants un saspringts fināls!

Ļoti iespējams, ka izšķirošajā spēlē piedalīsies arī divi talantīgi SK Super Nova (U14, treneris T. Leladze) spēlētāji, Georgijs Bombāns un Maksims Goluboks. Šie ugunīgie puiši arī agrāk ļoti cienīgi parādīja sevi Baltijas līgas spēlēs, bet finālā tikai piešķils uguni un dzirksteles! Pagaidām viņi ar panākumiem aizvadīja treniņnometni Latvijas izlases (U14) sastāvā.

Treniņnometne četras dienas noritēja Mežaparkā, un mūsu futbolisti tajā pastrādāja ļoti produktīvi un kvalitatīvi. Bez svarīgā treniņu darba, mūsu izlase aizvadīja kontroles spēli ar klubu Riga FC Academy (U15). Goluboks un Bombāns spēli aizvadīja klasiski un palīdzēja izlasei pārliecināti uzvarēt ar rezultātu 4:1. Bombāns no laukuma bez vārtiem nenogāja: uzbrucējs vienā epizodē ar aktīvām darbībām nopelnīja pendeli, kuru pats arī realizēja. Goluboks, kā jau vienmēr, arī bija svarīga panākuma figūra: aizsargs kārtējo reizi izlasi izveda laukumā kapteiņa lomā. Malači, puiši!

Apsveicam Timura Leladzes audzēkņus ar kārtējo svarīgo un kvalitatīvo treniņnometni Latvijas izlases sastāvā un novēlam neapstāties. Maks un Georgij, tagad gaidām spožu spēli Baltijas līgas finālā – viss izdosies!

#SuperNova #U14 #izlase #futbols #malači

 

Attachment

5c608e4d-79cb-486a-b744-b09b08a2c266